Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian-stefan: a czy to nie jest tak, że jak ktoś sprawdza na telefonie to sygnał idzie przez centrale w wwa i google rejestruje to na mazowieckie?

@rzuf22: @PrawieJakBordo:
Nie wiem jak na iPhonach (zakładam że podobnie), ale na Androidzie 99.9% telefonów jest zalogowanych na konto google. Potem google ma dostęp do wszystkiego co im udostepniłeś. Nawet jak masz wyłączony GPS, to można skojarzyć które maszty telefonii masz w okolicy,
  • Odpowiedz
Wedlug mnie to naturalne ze zawsze przy takiej skali dojdzie do wycieku.
Nie wiem jak musieliby pisac te matury zeby nie doszlo do wycieku. Chyba na komputerach z wewnetrzna siecia i wprowadzeniu testow do systemu rowno 10 minut przed startem matur.
  • Odpowiedz
odkrywanie że Polaczki to naród oszustów gdzie ściąganie to norma a dla wielu powód do dumy. W normalnym kraju za ściąganie to się wylatuje w szkole ale nie w tym chlewie


@Gorylica_Ada: ja #!$%@? idź leczyć swojej kompleksy gdzieś indziej ojkofobie xD
  • Odpowiedz
@EmiliaByun moja mama przez 40 lat uczy matmy w LO, sprawdza matury od 20 i mówi, że w życiu nie doszły do niej żadne informacje NT wyciekow pytań przed egzaminem... Żeby coś takiego wycieklo trzeba mieć kogoś wysoko postawionego w CKE
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce raczej jest zbyt uczciwa i nawet gdyby ktoś coś kombinował to w życiu by jej nie wtajemniczal.
Ale co zabawne, to już trochę lat temu, miała taką sytuację, że na jednym z ostatnich zajęć przed maturą rozdala uczniom pakiety zadań do przejrzenia, niewiele ich tam było, jakieś kserowki , może kilkanaście pozycji i trafiła z 3 które były niemal identyczne na samym egzaminie, uczniowie się obsrali z radosci, potem wezwał ja
  • Odpowiedz
@Gorylica_Ada: Zmienia dużo, bo wpływa na ludzi, którzy są przemęczeni ciągłym marnowaniem czasu na bzdury. Nie wiem jak do tego podchodzisz, ale dla mnie patologią jest, że od pełnoletniego człowieka wymaga się jakiegoś zakresu wiedzy, który dla tego człowieka nie będzie przydatny. Zamiast umożliwić prawdziwy wybór i wsparcie w tym w czym chciałby się edukować to z góry nałożone zostają na takiego studenta tematy, które i tak musi zdać. Ok, pewne
  • Odpowiedz