Wpis z mikrobloga

#!$%@? jest ta fifa. kupilem bo za 39zł była (grałem we wszyskie fify od 99 do 2018, wtedy postanowiłem że koniec tego gowna), mysle sobie, wroce do starej serii, troche pogram, bedzie fajnie. #!$%@?. odpalilem futa, moja gwiazda zespolu to fred. fajnie, beda koszone lamusy pomimo ze jestem zardzewialy troche. odpalam pierwszy mecz, gdzie dopiera mnie do jakiejs ligi a tam srednia skladuy 95 xD dostalem w #!$%@?, kolejny mecz to samo, kolejny to samo. kazdy mecz z tych formujacych to gralem na inne sklady po jakies 90-95 sredni overall. dobra, trudno. przegralem wszystko. teraz bedzie latwo, bo 9ta liga, jakies lamusy z brazowymi skladami jak moj. ta liga jest moja. odpalam, a tam taki sklad. na 9tej #!$%@? lidze XD wyszedlem przy wyniku 0-2, nie chcialem marnowac wiecej czasu. wszedlem w sezony, wzialem manchester united, wygralem do 30min 4-0 i ragequit przeciwnika, #!$%@?. chyba to mi pozostalo.nie polecam. szkoda ze nie ma zwrotow na psn.
#fut #fifa #gry
alverini - #!$%@? jest ta fifa. kupilem bo za 39zł była (grałem we wszyskie fify od 9...

źródło: comment_1591734797l9Qiqn1LIAk7e45mKd3OA9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@alverini: W sezonach to nawet mój Stary #!$%@?ł przeciwników jak dałem mu pierwszy raz do ręki pada.

Z czym Ty porównujesz te dwa tryby? W sezony grają lamusy, którzy nie potrafią się odnaleźć w fucie, grając w 10 dywizji w fucie możesz spokojnie pykać w 3 lidze w sezonach. Spróbowałem raz sezony i wygrałem 20 meczów z rzędu jedząc obiad, chodząc w międzyczasie do kibla, kuchni, robiąc coś na lapku drugą
  • Odpowiedz