Wpis z mikrobloga

@jozkos nie, lepiej 5lat jeździć kombi #!$%@?, bo RAZ się jedzie po coś większego xD
Jak mam Coupe a dwa razy przewoziłem coś dziadka Octavia to bez sensu mam coupe?
  • Odpowiedz
I to jest właśnie sens posiadania sedana


@jozkos: wolę coupe (miałem i sedany i cabrio i kombi i hb, jest jakieś porównanie)

Za rzadko wożę duże graty, kombi w rok posiadania przydało mi się raz
  • Odpowiedz
@jozkos: @Atreyu:

W dobrze zaprojektowanym coupe, powyżej pewnej prędkości tył samochodu pozostaje suchy za sprawą odpowiedniego przepływu powietrza. W e92 jest to ok 80 km/h.
  • Odpowiedz
strasznie podobają niektóre kombiaki


@Menefe:

Audi i Volvo. Natomiast za kupienie Alfy kokbi powinno odbierać się prawa wyborcze i rodzicielskie.
  • Odpowiedz
@Jin: Na żywo Alfa Romeo w wersji kombi nie widziałem za dużo. Natomiast od Audi w tej wersji bardziej z Vag-u podoba mi się Skoda Octavia czy SuperB w kombi, ładne i estetyczne moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Menefe:

Zapomniałem o Skodach. Od Fabii do Superba auta zaprojektowane pod maksimum praktyczności. Inne wersje niż kombi to fanaberie ;)
  • Odpowiedz
@Menefe: Ja też uwielbiam kombi. Samo nadwozie w większości przypadków mi się podoba bardziej w tej wersji. Nowa Skoda Superb w kombi to moje marzenie. Po za tym często używam przestrzeni tego samochodu, a i lepiej mi się jeździ (głównie chodzi o cofanie, bo samochód kończy się wraz z szybą (tak wiem, że teraz są czujniki, ale nawet jeżdżąc sedanem z czujnikami czuję się mniej pewniej niż w samochodzie bez czujników
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jin: volviaki są przepiękne, zgadzam się. V90 to można stać i patrzeć, a tył to już w ogóle, Szwedzi robią zajebiste tyły już od czasów 850 (mnie się po prostu szalenie podoba). V70 trójka i dwójka mają takie sobie przody, ale nadrabiają tyłem. Audi też bardzo ładne, dobrze że w końcu zrezygnowano z bycia obłym na siłę (stare A4 i a6). Ja od siebie dodam, że jeszcze skody są bardzo sensownie
  • Odpowiedz