Wpis z mikrobloga

@blackmilk: Masakra.. dopiero zaczynam przygodę z inwestowaniem a w portfelu Hertz na minusie.. a w pn mogłam sprzedać ich akcje z fajnym zyskiem - idiotyzm że tego nie zrobiłam.. Mówisz z Revoluta to po prostu zniknie i tracę wszystko co zainwestowałam? Można się jakoś odwołać? Bo jak to w przypadku Revoluta jest? Kupując akcje powinnam być ich posiadaczką ale gdzieś mi kiedyś mignęło takie info że w przypadku Revoluta kupując akcje
@mimi122: bo nie jest to wykluczone. Chyba do stycznia czy nawet marca mają spłacić wierzytelności. To niby dość odległy termin, a zaczyna się okres urlopowy. Gospodarki się już luzują, samoloty zaczynają latać (choć wiadomo, że to nie to). Oni już formalnie złożyli papiery dot bankructwa, a raczej ich ochrony w tym bankructwie. Teraz jedynie walczą o to by nie zdjęli ich z giełdy.
@blackmilk: no właśnie.. i to jest kluczowe - czy ich zdejmą czy nie.. a jak wcześniej napisałeś : "tak, będzie" to była odpowiedź na pierwsze moje pytanie czy drugie? Tzn. będzie podana do informacji publicznej wiadomość że danego dnia zdejmą Hertza z giełdy czy nie będzie?