Wpis z mikrobloga

Tak się składa, że jestem dietetykiem (już niedługo magister), i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad stworzeniem jakiegoś kontentu, fajnej, ciekawej serii na wykopie dotyczącej żywienia.
Mam do Was prośbę: napiszcie w komentarzach czego chcielibyście się dowiedzieć ode mnie, plusujcie najciekawsze pomysły innych, a ja pierwszy wpis stworzę za 2 tygodnie, od razu po sesji na studiach! :D

#dietetyk #dieta #odchudzanie #jedzzwykopem #wiedza
  • 239
@Cernold: myślisz że to dla mnie pocisk, a utrzymuję sie z tego od roku i jakoś wiesz co, kompletnie nie narzekam, a nadal jestem na etapie edukacji :D żeby była jasność, mam licencjata i jestem dietetykiem, a nie że dopiero nim będę i robię ludziom jakąś krzywdę czy coś. Po prostu robię sobie mgr dla wiedzy i dla tytułu, który mi się w przyszłości przyda. Pozdrawiam :)
@dres_girl: chętnie bym poczytał o dietach stosowanych w poszczególnych chorobach (pewnie dużo z tym roboty, to chociaż tak skrótowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)), które wymieniłaś oraz znaczeniu regularności spożywania - czy to mit, czy liczy się suma kalorii i np. teoretycznie można by jeść jeden posiłek/dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dres_girl:
-Przykładowa dieta przy POCS
-Gotowe diety 1200/1300/1500/2000 kcal bez marnowania jedzenia. Zauważyłam, że wiele diet pisanych przez dietetyków ma dania typu "owsianka z połową mango", a na tą drugą połowę nie ma już przepisu więc teoretycznie powinna iść do kosza.