Wpis z mikrobloga

Hejko Mirki i Mirabelki, zapraszam na rozdajo! Mam nie jeden, nie pięć, nie osiem, ale dwa uchwyty rowerowe do telefonu BIKEASY X1. Na hulajnogę tez pasują! #rozdajo #rower #hulajnoga #krakow W kolorze czarnym oraz srebrnym, które są wyjęte z pudełka do działań marketingowych. Nie noszą śladów użytkowania, no dobra pudełko może być lekko naderwane - ale... będziecie je i tak pewnie raz w życiu oglądać, a później ono zobaczy wasze szerokie ścianki śmietnika do odpadów zmieszanych.

Zaprojektowałem szatę graficzną produktu w postaci logo, pudełka, zrobiłem do tego fotki, wyprodukowaliśmy film, który jest aktualnie w montażu - a do tego mój prze-fajny-klient, mówi zrób rozdajo na portalu ze śmiesznymi obrazkami, jak dla mnie prima sort.

Zasady są znane i ogólnie lubiane, plusujemy nie szkalujemy. Zielonki... no zielonki istnieją, ale zarejestrowane po 24.06.2020 dupa cicho, reszta zielonek ma szanse!

Jak wam się podoba takie rozwiązanie na rower lub hulajnogę, a nie chcecie brać udziału w rozdajo, to można tutaj za dwadzieścia dziewięć polskich złotych sobie sprawić taki uchwyt na telefon.

Losowanie w piątek 26.06.2020 o 15:00, tak do drugiej kawy, emocje jak na grzybach.

Wysyłka w poniedziałek paczkomatem - biorę to na siebie, chyba że wylosowana osoba będzie z Krakowa to wygrywa dodatkowo voucher mirko plus na sesje zdjęciową dla siebie by wyjść z przegrywu, dla pary lub dla bąbelka :)



Pobierz sorasill - Hejko Mirki i Mirabelki, zapraszam na rozdajo! Mam nie jeden, nie pięć, ni...
źródło: comment_15930739042ZXicd2NULeDMjgrsOhzCW.jpg
  • 61
@sorasill w sumie spoko, bo mam takie etui na ramę za folia, ale trochę to nieporęczne i trudno robić zdjęcia na trasie. 30 sekund zajmuje rozpięcie zamkow, wyjecie telefonu, odpięcie rzepów itp. No i folia osłabia widoczność ekranu w słoneczne dni :/
@BorowikSzlachetny: mam ten GUB G-85 postowany wyżej (decathlon też ma takie coś) i jak dotąd jest ok, mocno trzyma i mozna jeździć bez obaw. A nie jeżdżę tylko po ulicach.
A jakbyś miał jeszcze obawy to są takie silikonowe "motylki" do zaczepienia telefonu gdyby się miał poluzować i wypaść - jako ostatnia deska ratunku ;)