Wpis z mikrobloga

#snes #nintendo #staregry i dla zdenerwowania #konsole Mordy Mireczki kochane. Jestem szczęśliwym posiadaczem Snes'a. Zastanawiam się nie tylko nad kolekcjonowaniem gier ( co jest oczywiste, bo jestem wychowany na kartridżach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam pytanie - czy opłaca się, czy nada się, czy coś takiego istnieje jak kartridż, w którym jest wejście na kartę SD i możliwość nagrywania ROM'ów?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1z10: raczej się nie opłaca. Co prawda nie kolekcjonuję konsol ale znam kolekcjonerów staroci i naprawdę musisz mieć pasję do tego co robisz bo inaczej pasja oparta tylko na nostalgii długo nie przetrwa. Dlatego nie gram w stare gry, choć bardzo je lubiłem
@1z10: jeśli lubisz stare gry na oryginalnych nośnikach, to pewnie że warto, bo sprawi Ci to wiele frajdy. Sam mam kilka czy kilkanaście ( ͡° ͜ʖ ͡°) gier i dalej poszukuje kolejnych
@1z10: prawdopodobnie najlepszym kartridżem na karty SD jest SD2SNES, obecnie znany jako FXPAK Pro. Tańszą alternatywą jest Super Everdrive, ale kompatybilność będzie mniejsza (nie pójdzie np. Mario Kart).