Wpis z mikrobloga

#buczek
Czyli historyjki z punktu zakładów bukmacherskich xD
Przestroga dla kogoś kto pracuje z pieniędzmi. Ci słynni cyganie, którymi was straszą... 1000% prawda xD 2x miałem dość ciężka akcje jeśli chodzi o pieniądze i 2x z cyganami xD za jednym razem, klasyk - przychodzi gość (nie cygan) z pytankiem czy mu rozmieni 600zl (3x200zl) na stówki. Niewiele myśląc wtedy, mówię taaaa ziomeczku, jasne. Stary, cyganski numer. Wziąłem od niego banknoty, idę na zaplecze, nagle za ladą 6cyganow i O JEDNAK NIE CHCEMY ROZMIENIAC, JEDNAK WOLIMY TAK, SRAK itp. Zaczęli mieszać. Nie byłem AŻ TAK głupi i nie dałem się im wykręcić. W tym samym momencie do punktu weszła lokalna kibolka i od razu wypalili "mireczku, problem jakiś jest z nimi?" (znałem ich z osiedla i z punktu). Cyganie się zesrali i uciekli. Na szczęście, bez strat.
Druga sytuacja - byłem na specyficznym punkcie koło galerii handlowej. Przychodził tam taki gosc, średnio co 20 minut, zagrał kupon i gdzieś szedł. Zawsze z jakimiś torbami. Za którymś razem przyszedł, drze ryja do telefonu i nagle do mnie czy może mi zostawić torbe z ciuchami, a ktoś ją później odbierze? XD ja mowie, że nie, on okej i wyszedł. Minęło kilkanaście minut, wpada 4 cyganów i do mnie GDZIE SĄ CIUCHY XD mówię cooo? XD oni, że ktoś miał im tu je zostawić iyp. Po chwili skojarzyłem, że chodzi o tego typa i mówię, że wziął je i wylazł. Na co oni dzwonią do niego i wyzywają, że "#!$%@?, miałeś je tu zostawić" itp. I za chwilę mówią do tel "dobra to wezmiemy kasę od twojego kolegi. I podbijają do mnie XDDDD i ej, to zapłać nam za to 400 zł, a tamten ci potem odda XDD wiadomo, nie dałem nic, cygany się zwinely i o xD
  • 59
  • Odpowiedz
  • 0
@m__o a no tak! Zapomniałem mistrzu, że wiesz lepiej jakie mam relację z tym starszym Panem i że nie mogę mu ufać, mimo, że mnie nigdy nie okłamał i pomagał całe życie. Jutro mu napluje w mordę. Dzięki!
  • Odpowiedz
@Defect: Ej mordo, gdzie ją 20 cyganów wyruchało w pociągu? Zbiorowy gangbang w przedziale czy pojedynczo chodzili do kibla? Może jeszcze glory hole zrobiła maszyniście i konduktorowi z rozpędu przez nIekomknięte drzwi?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apsly: dają duża sumę w małych nominałach zazwyczaj po 10zl. Podczas liczenia na twoich oczach zwijają banknoty i niby wychodzi te kilka stów, a tak na serio jest dużo mniej. Większość osób nie liczy sama tylko bierze i rozmienia bo przecież widziała jak liczył. Później liczysz i okazuje się, że zamiast 200-300zl masz 70zl xD
  • Odpowiedz
@Apsly: O tak stary numer z cyganami. Dałem się też na niego raz złapać w fast foodzie. Kupują kanapkę jak jest spory ruch w knajpie, płacą banknotem 100 lub 200 zł i proszą, żebyś rozmienił na dwa przy wydawaniu. I zaczyna się, nie tak, srak, na opak a jeszcze to tez rozmień i dokładaja 20 zł, jeśli się walniesz czy masz to dodawać czy odejmować tracisz kasę a są w tym
  • Odpowiedz