Wpis z mikrobloga

Czemu na protestach blm jak patrzałem to większą część stanowiły 3 grupy
-czarni mężczyźni
-czarne kobiety
-białe młode kobiety w wieku 17-24 lat
Dosłownie nie widziałem tam żadnych azjatów indian no może kilku białych mężczyzn było ale to z antify więc do mężczyzn bym ich nie zaliczył i tak jak czarnych jako tako rozumiem w końcu każdy chciałby coś ukraść o tyle te białe kobiety dosłownie stały z banerami jakby w to wierzyły ktoś wyjaśni one serio wierzą w tą ideologię?
#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #blacklivesmatter #blackpill #heheszki
  • 23
@wypok312: To Ty nie jesteś partnerem do dyskusji bo nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz, jedyne co potrafisz to obrażać mnie osobiście bez żadnych sensownych argumentów co do tematu jak typowy przeciwnik blm
@PeterFile: Kolejny bardzo merytoryczny komentarz prawaka jak masz iq na poziomie panrofelka to nie zabieraj w ogóle głosu gamoniu
@cukrowyburakatakuje: jprd.. brak slow na ciebie ,pokaz mi przyklad gdzie oni maja ciezej ,jak narazie to widze ze okradaja ciezko pracujacych ludzi ,niszcza ich majatki ,bija ,czarni popelniaja najwiecej przestepstw i to nie jest wina zadnego bialego ze policja ich sciga ,wbij sobie to do tego zakutego lba .A juz nie rozumiem tych protestow w polsce ,jak mozna piepszyc ze sie wstydzi ze jest sie bialym ,debil sie urodzil w postkomunistycznej
Jeżeli nie masz nic do napisania to lepiej się zamknij gamoniu bo tylko się kompromitujesz


@cukrowyburakatakuje: na tę chwilę to ty się skompritowałes. Mylisz empatię z głupotą. Bananowa młodzież nie mając nic lepszego do roboty pomaga grupie, która sama sobie robi krzywdę. Jak pomaga? Niszcząc własność prywatna, paląc dobytki, okradając itd.? Wiesz że większość środków przekazywanych BLM ostatecznie trafia do polityków, demokratów? Że szefostwo BLM głosi hasła rasistowskie? Wspieranie takiego ruchu,