Wpis z mikrobloga

Andrzej Duda dotąd nie mówił o relacjach z córką. Teraz wyznaje: "- Mamy różnice w wielu sprawach"
By wyjaśnić, dlaczego coraz mniej młodych wyborców na niego głosuje, opowiedział o swoich relacjach z córką.
Urzędujący obecnie prezydent musiał odpowiedzieć na pytanie, co według niego spowodowało, że coraz mniej młodych wyborców na niego głosuje (przypomnijmy, że w I turze wyborów prezydenckich w 2015 roku poparcie dla PAD wyborców w przedziale wiekowym 18-29 lat wynosiło 41%, obecnie - według sondażu exit poll - jest to jedynie 19,3%. W tegorocznych wyborach najwięcej głosów Duda zebrał od wyborców w wieku 60+). Aby wyjaśnić ten mocny spadek, odwołał się do swoich relacji z dorosłą już córką.

"- Myślę, że młodzi zawsze są tacy trochę "anty" tym, którzy akurat rządzą. Taka jest natura młodych, że oni zawsze są trochę zbuntowani, zawsze trochę kontestują - mówił Andrzej Duda. -Przecież ja też wychowałem córkę, która już dzisiaj jest dorosła, ale też pamiętam jej młode lata. Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje, więc doskonale to rozumiem. Ale ja przez całe to pięć lat wspierałem młodych" - stwierdził.

Niestety, prezydent nie wyjaśnił, w jakiż to kwestiach jego córka się nim nie zgadza.
Kinga Duda nie towarzyszyła ojcu podczas wieczoru wyborczego.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26095163,andrzej-duda-dotad-nie-mowil-o-relacjach-z-corka-teraz-wyznaje.html#s=BoxOpImg3

#bekazpisu #wybory #polityka
Pobierz spere - Andrzej Duda dotąd nie mówił o relacjach z córką. Teraz wyznaje: "- Mamy różn...
źródło: comment_1593795945zb4zd4E0k31eMpnqGIi7Gq.jpg
  • 21
@spere: We wczorajszej rozmowie z Rymanowskim ta kwestia zaciekawiła mnie najbardziej. O braku poparcia u młodych prezydent wspomniał o córce? Po co? Kto normalny wspomina o swoich dzieciach i mówi, że też mamy w wielu kwestiach różne zdanie? PAD tutaj wyraźnie się wysypał, że nie ma z córką jakichś wybitnych relacji. Kampanijny bełkot śledzę dość pobieżnie ale córki prezydenta nie widziałem w tej kampanii ani razu a przed 5 laty chwalił