Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Strażniczka Świątynna Dalia

- Myślałem, że jej nie lubisz. Nie rozumiem dlaczego to właśnie Ty naciskach na przeprowadzenie śledztwa.
Dalia westchnęła. Było kwestią czasu kiedy Dreszcz poruszy ten temat.
- Masz rację, nie lubiłam, ale mimo to była jedną z nas. Guru mówili że ma szansę dostąpić nawrócenia, a ja im wierzę. Z resztą trzeba koniecznie ukarać sprawcę. Kto dopuściłby się zbrodni w tej cholernej kolonii karnej!?
- Myślę, że właśnie odpowiedziałaś sobie na to pytanie...

---------------------------

- Witaj Borys. Chcielibyśmy zobaczyć denatkę.
- Co #!$%@? zobaczyć? - spytał pogrążony w żałobie kowal.
- Znaczy się... Dreszcz i ja chcemy obejrzeć ciało Twojej żony.
- Może do was nie dotarło, ale Ruda nie prowadzi już działalności. A wiecie dlaczego? BO NIE ŻYJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Wiemy. Właśnie dlatego przyszliśmy.
Gdyby Ruda żyła może oszacowałaby stawkę potencjalnego aktu nekrofilii, jednak Borys nie był w nastroju na robienie interesów na truchle żony.
- WYNOCHA Z MOJEGO DOMU WY CHORZY FETYSZYŚCI
Śledztwo zostałoby porzucone nim się zaczęło, gdyby nie interwencja Dreszcza:
- Dalia trochę źle się wyraziła. Widzisz Bogrys, chcemy pomóc Ci pomścić Rudą.


#gothicfabularnie #oboznabagnie #lacunafabularnieczarnolisto
T.....y - Strażniczka Świątynna Dalia

- Myślałem, że jej nie lubisz. Nie rozumiem dl...

źródło: comment_1593845548wcUqMJIe3siTAjhw1rMWux.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@TynkarzCzwartejSciany:

Borys Korona

Patrząc ponuro na martwe ciało żony

"poległem jako mąż i jako mentor"
obrócił na wzrok ścianę na której wisiał jego ogromny topór wojenny - Kowal uśmiechnął się

"czas by #!$%@? który zabił moją Rudą zrobił striptiz..... ze swojej skóry"
  • Odpowiedz
Strażnik wystrzelił palcami niedopałek skręta gdzieś obok i włączył się do rozmowy.
- Borys bracie, doskonale rozumiem twoją stratę i nie naciskam. Jeśli chcesz to przyjdziemy później gdy będziesz gotowy.
Dreszcz kątem oka zauważył jednak jak Dalia zakłada ręce na piersi i mrużąc złowrogo oczy zaczyna się mu przypatrywać.
- Aleeee... - Dreszcz w locie zmienił zdanie - ...wiesz, każda chwila się liczy. Im szybciej się tym zajmiemy tym większa szansa że
  • Odpowiedz