Wpis z mikrobloga

Zagralem sobie w R4: Ridge Racer Type 4 na emulatorze PS1. Fajna wyscigowka. Wzialem udzial w Grand Prix, przejechalem te 8 tras, wygrałem GP i juz napisy koncowe :D. Myslalem ze przeszedlem cala gre w godzine. Dopiero teraz czytam, że niby jest aż 320 pojazdów do odblokowania. Czyli zeby wszystko odblokowac to mam w kolko klepac 8 tych samych tras? Bo jak tak to troche lipa i chyba trzeba bedzie wrocic to Gran Turismo 2 :D
#psx #ps1 #retrogaming #wyscigowki #gry #r4 #grywyscigowe #grysamochodowe
C.....r - Zagralem sobie w R4: Ridge Racer Type 4 na emulatorze PS1. Fajna wyscigowka...

źródło: comment_159421807374f3NXVd7BbyOOba9NMcRx.jpg

Pobierz
  • 7
@ChelseaDagger: Seria RR nigdy nie próbowała być 'symulatorem' ala Gran Turismo. To jest arcade w najczystszej postaci. Wiesz, takie budy co kiedyś się do nich wrzucało moniaki i grało kilka tras, póki czas się nie skończył. No tu jest tak samo, tylko, że nie trzeba pakować monet w konsolę. Dziś sobie pogram dwie traski, jutro kolejne trzy, a jak mnie najdzie ochota za miesiąc znowu sobie przejadę kilka kolejnych. Tak najzdrowiej
@gwarth: doskonale rozumiem. To porownanie do GT2 bardziej bylo pod katem urozmaicenia, bo tam jest wiecej tras itd. A w tym R4 juz napisy koncowe po godziny grania byly co najmniej dziwne :D No ale taki urok, nie narzekam, bo przyjemnie sie w to gra i narazie nie nudzi. :D