Wpis z mikrobloga

Pan na parkingu otwierając drzwi uderzył z impetem w moje prawidłowo zaparkowane. Pech chciał, że byłam w aucie. Uszkodzenie lakieru i odpryski.

Wyszłam do pana i jego ojca, żeby porozmawiac. Pan zdziwiony i mówi:
"nas jest dwóch, pani jedna. Nikt nic oprócz Pani nie widział" i poszedł do urzędu.

Osz ty mendo! Powiedziałam, że dzwonię na policję w takim razie. Ten tylko się zaśmiał i rzucił : "dzwoń sobie!"

112 calling....

Bagiety przyjechały po 5 min. Pan policjant powiedział, że bardzo dobrze zrobiłam. Miał taką samą sytuację i mnie rozumie. Poczekał ze mną na faceta. Ten dalej brnie, że nic się nie stało.

Pan policjant pyta go ponownie, czy nie chce się dogadać do momentu przyjazdu patrolu wydziału ruchu.
Pan mięknie...

Przyjeżdża odpowiedni patrol. Policjant otwiera jego drzwi - idealnie pasują do obtarcia i uszkodzenia. Facet już ma ciepło. Chcę się jednak dogadać ze mną.

Policjant mówi, że już za późno.

Pan cwaniak dostał mandat i do tego szkoda poszła z jego ubezpieczenia.

Dziękuję Pan policjant.

#policja #wypadek
  • 230
  • 253
Mojej znajomej pajac próbował wmówić, jak jej na światłach wjechał w tył, że to jej samochód zjechał i to ona w niego wjechała. Nawet z nim nie dyskutowała, tylko powiedziała, że ok ma rację, tylko zadzwoni po męża i będą pisać oświadczenie. Gość się zgodził, zadowolony, czekają - przyjeżdża mąż - policjant na służbie. ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście sprawa się szybko wyjasniła, że jednak Pan cwaniak nie
@4kroki: w takiej sytuacji równie dobrze zostałaby zbesztana przez kilku, że to tylko głupie auto i nie ma czym się przejmować - mój #niebieskipasek opisał podobną sytuację tutaj kiedyś i został zbesztany

@Sigurdsdottir: mi taksówkarz obtarł lekko tył samochodu, bo jechał sobie dwoma pasami, zatrzymaliśmy się i szybko rzucił się do wycierania śladów na moim samochodzie, na szczęście najpierw zrobiłam zdjęcia oraz miałam kamerkę w samochodzie - jak przyjechała policja,
"nas jest dwóch, pani jedna. Nikt nic oprócz Pani nie widział" i poszedł do urzędu.


@Sigurdsdottir: Ale takie ludzkie ścierwa powodują u mnie #!$%@?, ja bym ich #!$%@?ł tam na miejscu, albo w międzyczasie podczas czekania na policję bym im gwóźdź pod koła podłożył

godzina 10:35 a ja #!$%@? na dzbanów, którzy nawet nie są z mojego życia (°°

dobrze, że
@turbaniuszdywaniusz: ja mam auto za 10k, więc generalnie uszkodzenia mam w dupie i ich nawet nie robię (albo robię samodzielnie), ale i tak #!$%@? mnie brak poszanowania dla cudzej własności ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Większość tych uszkodzeń było, kiedy pracowałem w firmie, której parking graniczył z parkingiem urzędu miasta, więc ruch i przemiał samochodów tam był masakryczny. A boli tym bardziej, że to Mazda, a ona rdzewieje
@Sigurdsdottir sprawe mieli umorzyc juz, bo nie mieli dowodów. Cisnąłem rozowa zeby szla dowiedzieć sie jak sprawa wyglada, po calym dniu jeżdżenia po komendach wyszlo ze sprawa ma trafić do śmieci bo nie ma dowodów i zeznania rozowej i goscia sie calkowicie różnią. Okazalo się, że policja zgubila zdjęcia, nagran z kamerek (tych co nosza na sobie podczas interwencji) bagiety nie załączyli. Ale rozowa zrpbila milion zdjęć i załączyła im swoje to