Wpis z mikrobloga

Jak tam ulubieniec wykopków Rafałek? 2018 pamiętamy? Możecie minusować, Wasze minusy są tyle warte ile wiatr zawieje. Ponad rok temu hejt na trza, a teraz trza jest bogiem. Nie mówcie, że tylko on mógł pokonać Dude, bo Trzaskowski był forsowany jeszcze przed pierwszą turą. Kilku opłaconych troli zmieniło myślenie mirków lemingów xd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4524451/mazurek-kpi-z-trzaskowskiego-ludzie-po-141-lat-kupowali-kamienice-za-50-zl/

#wybory #trza #skleroza #wyboryprezydenckie #trzaskowski #wyboryprezydenckie2020 #wybory2020
Pobierz P.....2 - Jak tam ulubieniec wykopków Rafałek? 2018 pamiętamy? Możecie minusować, Was...
źródło: comment_15943715022iLet3ZCaIvcXbXBVb5m6m.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pytacz92:

przejście z hejtu do podziwu


No ja też byłem zdziwiony tym co się tu odwalało z wychwalanym pisem w latach 2010-2016, ale potem wyszło że to nieironiczna nagonka politycznych trolli była, w którą wielu uwierzyło
Trzaskowski był forsowany jeszcze przed pierwszą turą


@Pytacz92: bo nigdy nie ukrywał, że chciał i był przygotowywany do startu na prezydenta rp. Pierwotne plany były na rok 2025, ale po tragicznym wyniku MKB PO postanowiło przyspieszyć działania. Ot, cała wielka tajemnica, która nie jest wcale ukrywana.
@Pytacz92: w to nie wnikam, ale jakby nie było każda partia o wielkości i ambicjach PO myślała by o zmianie kandydata przy wynikach MKB, nie zwalałbym wszystkiego na wykopków, bo takie ruchy były pewnie podejmowane przez trolli KO żeby wybadać temat w nastrojach społeczeństwa.
@rzuf22: to fakt, ja zacząłem myśleć czy rzeczywiście w tej PO nie zaczęli naprawdę myśleć strategicznie, czy Kidawa właśnie od początku miała słabo wypaść, żeby szybko Trzaskowskiego wrzucić, kiedy już emocje z Covidem opadną. Jeśli tak to czapki z głów, bo przechytrzyli Jarosława, który mimo wszystko strategie ma bardzo dobre.
Kidawa właśnie od początku miała słabo wypaść, żeby szybko Trzaskowskiego wrzucić


@Pytacz92: jak dla mnie jest to plan przekombinowany, a przede wszystkim zbyt "failogenny". Wybieranie kandydatów zaczęło się jeszcze zanim ktokolwiek myślał o epidemii w Europie, która to w sposób dość nieoczywisty i niepredykowalny zaburzyła pierwotnymi planami wyborów. A to właśnie ten czynnik zadecydował do zmiany kandydata. Czynnik, który mógł, ale wcale nie musiał zaistnieć, przynajmniej nie ze strony PO (gdyby