Wpis z mikrobloga

Czy na lapku za max 1500 zł - celuję w używane - da się pograć w najnowszą edycję Fify? Chciałbym mieć taniego biurowca, głównie do internetu i offica oraz żeby jakieś lekkie gierki poszły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
chciałem kupić Matebooka X Pro 2019 i5 8GB+512GB , aktualnie mogę go mieć za 999e, co możesz mi polecić w podobnym designie i lepszymi bebechami?


@Amvl: Nie wiem czy podobnym designie, bo cięższe i grubsze, ale pewnie będą to Lenovo Yoga Slim 7 i Asus UM433IQ, najlepiej z ryzenem 4700U i 16GB ram.

@Pustulka: który z nich ma lepszy ekran?
@Pustulka: W sumie ostatnio zacząłem się dość mocno interesować sprzętem zarówno mobilnym jak i stacjonarnym i dziwą mnie trochę Twoje polecenia...

Na przykład polecasz laptopa Acer Nitro 5, który ma zajebiście duży throttling przez swoje chłodzenie, którego wydajność można porównać z chłodzeniem malucha... Zdecydowanie jeżeli chodzi o chłodzenie to sprzęt od Lenovo wymiata.

Polecasz również obudowy do stacjonarek bez USB-C. Na ten moment, w tym budżecie co piszesz najlepsza opcja to
czy cos takiego do grania sie nadaje typu overwatch? Zalezy mi zeby po kilku h grania to nie byl jakis głośny i straszny piekarnik. Dlatego myslalem o karcie z Max q i procku i5, hp dlatego ze mam voucher. No i 17 cali albo wiecej, ram jedna kość czy x2?


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Do kiedy masz ważny voucher? Bo w innych krajach już zaczynają się pojawiać nowe Omeny i Paviliony z ryzenami 4XXX?
Na przykład polecasz laptopa Acer Nitro 5, który ma zajebiście duży throttling przez swoje chłodzenie, którego wydajność można porównać z chłodzeniem malucha... Zdecydowanie jeżeli chodzi o chłodzenie to sprzęt od Lenovo wymiata.

Polecasz również obudowy do stacjonarek bez USB-C. Na ten moment, w tym budżecie co piszesz najlepsza opcja to chyba tylko i wyłącznie to - SilentiumPC Astrum AT6V EVO TG ARGB bądź odpowiednik bez ARGB.

Dysk pod M.2 polecasz bardzo dobrą
A jaki Thinkpad (lub inna inżynierska-biznesówka) najlepszy do 4 tysięcy, ale dostępny teraz od ręki?


@Boleslaw_Smiszny: thinkpady z ryzenami na teraz średnio dostępne. Ewentualnie jak idziesz w biznesowe modele to możesz popatrzeć na probooki 455 G7 i 445G7, może jeszcze nie wyprzedano całego nakładu we wszystkich sklepach, bo część już czeka na nowe dostawy.
myśle nad zakupem tego laptopa do użytku biurowego. Co o nim sądzisz?


@awariall: Wyszła już wersja z wydajniejszym ryzenem, 8 rdzeni, 16 GB ramu, mocniejsza grafika zintegrowana, matryce w obu bez szału, orientacyjne ceny w DE: https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/200426559_-envy-15-ee0477ng-x360-hp.html Myślę, że ona by ci się bardziej opłacała, kwestia czasu aż się pojawi w Polsce, przynajmniej jeżeli szukasz konwertowalnych. Z takich tabletotworów to dalej najsensowniejsze jest wyrwanie Surface 7 pro z i5 na jakiejś
czy mogłabym prosić Ciebie lub kogoś kto te komputiery ogarnia o pomoc w wyborze lapka lub kompa stacjonarnego głównie do obslugi ligtrooma i adobe premiere pro przede wszystkim (żeby nie muliło) czasem zagram w jakaś gierkę, obejrzę netflixa no i będę pisać pracę, to tyle z moich wymagań. Moj budżet to powiedzmy powiedzmy 5k, ale jeśli jest cos dużo tańszego i nie będzie chały to się uciesze


@Panna_Kwarantanna: Lepszy oczywiście byłby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: Mam y540 z i7, gtx 1660ti i matryca 144Hz, polecam w przedziale 3500-4500, fajna opcja są złącza z tylu, no i nie grzeje się tak mocno np jak nitro

@jaavi666: Gdzie kupowałeś wersję z 144hz? W internecie prawie wszystkie oferty z wyjątkiem allegro mają 60hz