Wpis z mikrobloga

@Xreak polówka, ale nie z lacoste, granatowa, zwykła, bez #!$%@? logo. Do tego w jednolitym kolorze beżowe spodnie, ale nie nazbyt krótkie, żeby było widać stópki jak u pedała. Na nogach zwykłe sportowe buty, może być adaś jako ewenement wśród nie afiszujących się logo ubrań wierzchnich
@zapoznojuz: ja nie jestem Polakiem jbc. Tzn mam norweskie i polskie obywatelstwo. A Ty wiesz tyle o byciu chadem oraz poczuciu estetyki modzie etc co arcybiskup jedraszewski o psychologii społecznej. Ale wyczuwam w tobie frustracje lekka
@zapoznojuz: a i 800 zł to najzwyklejsze nike albo jordany kosztują wiec nie wiem kogo byś chciał poderwać w takich butach. Chyba proboszcza u siebie na wsi bo na bank jesteś z wiochy
"Kogo chcialbys podewac w takich butach" to zdanie swiadczy o tym, ze podryw to w twoim mniemaniu nie gadka i charyzma tylko buty drogie lub droższe. Przeszyłem ci na wylot próżny przegrywku ze świętego tagu
@zapoznojuz: no właśnie chodziło mi o to, ze nikogo byś nie poderwał, w ogóle podryw na buty xD, to była twoja narracja. Nie mam nawet 1 posta pod tym tagiem. Można sprawdzić na tablicy w odwiedzanych. Jesteś upośledzony xD