Wpis z mikrobloga

Pytanie: czemu to zawsze p0lacy #!$%@?ą się do """promocji""" LGBT przez takie serwisy jak Netflix czy inne? Czemu np. w takiej Ameryce to ewentualnie mają to w dupie, jak już to #!$%@?ą się jacyś hardkorowi Republikanie czy inne szury? Czemu #!$%@? ludziom przeszkadza, że jest aż dwóch gejów w serialu czy jak wrzucą jednego transka bo to "nierealistyczne" xD Czy nasz kraj jest serio aż taki zacofany że ludzie o takie pierdoły dają #!$%@??
A potem mówią że "oni to wprawdzie homofobiczni nie są ALE wszędzie się to elpegie wciska" no ja #!$%@?ę xD aż tak cię boli że w filmie który jest notabene fikcją jest facet który całuje faceta?
#lgbt #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa
  • 16
@Desde nie zawsze i nie tylko polacy. Po prostu, gdy odpalam film czy serial to chce obejrzeć coś z fajną fabułą itp. Gównowątki mnie nie interesują. A w większości produkcji te gownowątki właśnie dotyczą homoseksualizmu. I zamiast przeznaczyć ćwierć serialu na rozbudowanie czegoś co by ciekawiło, to leci kawał odcinka, który śmiało można przewinąć, bo jedynym "problemem" jest to, że ktoś jest gejem/lesbijką i ma swoje rozterki.
Przykład? Serial "Mindhunter". Serial bardzo
@Desde: Ciężko się dyskutuje z fanatykami mającymi podejście: Tylko debile w Polsce nie lubią LGBT, a w USA tylko szury. Gdyby istniała partia PiS-LGBT (tzn. zrzeszająca fanatyków skrajnych poglądów lewicowych i lubiącą zamrodyzm) to pewnie byłabyś jej prezesem sądząc po stylu wypowiedzi XD

[Uwaga, wypowiedź poniżej może zawierać spoilery do gier i filmów. Czytacie dalej na własną odpowiedzialność]. To nie jest tak, że w USA nie krytykuje się postaci LGBT w
@Desde: Zwyczajnie jest tego statystycznie zbyt dużo, bo w dosłownie każdym serialu i prawie każdym filmie robionym przez netflixa MUSI być jakiś tego typu wątek. I zwykle jest zupełnie bez związku z fabułą, po prostu wciśnięty tam żeby był, tak jakby twórca realizował obowiązkowy podpunkt scenariusza, bez którego producent nie zatwierdzi mu roboty. Tylko dlatego to razi. Nie ma to nic wspólnego z homofobią, tylko z niechęcią do nasilonej propagandy i
@pedros92: Ten serial ma by¢ totalnie przerysowany. Jezeli ideologią jest biseksualny murzy (a w świecie wiedźm orgie i seks nie sa tematem tabu, bo przecież wszystko sie robi na chwaleto mrocznego pana) albo trans (ktory nie wiem czemu miaby komuś przeszkadzać, rzadko się widzi transow w serialach) to powiedz mi co ideologią nie jest? Wątek satanistyczny to ideologia diabła a bohaterowie będący nastolatkami to próba forsowania nastoletniego stylu bycia? xD
@Wink: Widziałeś pierwowzór Sabriny? W jakim celu fabularnym w tym serialu jest ten trans i biseksualny murzyn? Do tego dochodzi walka z patriarchatem przez Sabinę, miałem wrażenie, że same "przygody" Sabriny są tylko tłem. Skończyłem z tym serialem, jak właśnie był moment, że "ta dziewczyna zawsze była chłopakiem" xd masz cipę, nie jesteś chłopakiem, sorry.
@pedros92: widzialem niektore odcinki, gowniak byłem jak leciało w telewizji xD ale komiks czytalem i w sumie ta nowa sabrina głównie na jegoto podstawie jest robiona