Wpis z mikrobloga

Witam szanownych mirków i mirabelki. Wczoraj udało mi się przeprowadzić wywiad z użytkownikiem @sorek na temat emigracji do UK. Rozmawialiśmy o tym jak się tu żyje, ile można zarobić, czy wciąż warto wyjeżdżać w czasach pandemii i czy Sorek wciąż jest w stanie wam pomóc z przeprowadzką itp. palące kwestie. Odcinek opublikuję w niedzielę o godzinie 18:00 czasu polskiego na moim kanale youtube pt. "Piotr Pijanowski" kiedyś "Angielski Sen". Tego samego dnia zrobię również wykopalisko, więc jeśli chcecie być wołani to pulsujcie komentarz pt. "Wołaj" pod tym postem albo subskrybujcie mój kanał o życiu na emigracji do którego tu macie link, to dostaniecie powiadomienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#emigracja #uk #yorkshire #sorek #youtube #anglia #barnsley #pokazmorde
https://www.youtube.com/user/angielskisen/videos
piter91r - Witam szanownych mirków i mirabelki. Wczoraj udało mi się przeprowadzić wy...

źródło: comment_1595010470xrQ5Y7gq0LApS2wGZKbH32.jpg

Pobierz
  • 16
@piter91r

No tak wyświetlenie ponad wszystko zapomniałem przecież.....

Btw. Widziałem.że masz monetyzacje włączoną tj. 2 reklamy na samym początku a mniej niż 10k subskrypcji. Masz stare konto przed ta zmianą czy coś się znowu zmieniło?
  • 0
@johnmorra mam konto od 2012 roku i rzeczywiście monetyzacje mam ale to że reklamy są aż dwie na samym początku to już nie mój wybór. Staram się wrzucać ich jak najmniej i nie włączam tych niemożliwych do pominięcia.