Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie mirki mam sprawę. Lvl 17 w sierpniu 18, ucze sie ok(srednia kolo 4.0) pomagam w domu gotuje sam dla siebie nie robie awantur ogolnie cichy dzieciak. Mam moze glupie pytanie ale o ktorej godzinie mogliscie wracac w moim wieku? Jestem w bardzo dziwnej sytuacji bo majac prawie 18 jak mija 21 matka zaczyna do mnie wypisywac gdzie jestem i co sie w ogole dzieje. Nie moge nawet wyjsc z kumplami na piwo, bo juz pal licho sam alkohol bo 2-3 piw nie wyczuje ale nikt nie wraca o 21 wychodzac o 19-20. Jak zabrac sie za ten temat do rozmowy z rodzicami bo robie sie przez to aspoleczny i z nikim nie wychodze bo zawsze musze wracac wczesnie a na imprezy mnie nie puszczaja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f16135983e35d1fc753be5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Moi rodzice wychodzili zawsze z założenia, że mogę sobie wracać późno, ale ważne, żebym ich informował, że żyję

W sumie logiczne, 17 latek to chcąc czy nie jeszcze szczyl. Duży, ale szczyl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co to rodzice nadal za ciebie odpowiadają, więc jak coś ci się stanie to ich wina i to oni będą "tymi złymi".