Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: Czyli należysz do większości. Widziałeś chamstwo, ale wody na prawym pasie nie zauważyłeś? Serio?
Sądzisz, że tak miało być, i że w projekcie zapisano, że w tym miejscu będą okresowe kąpieliska?
;-)
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian: nigdzie nie napisałem, że wg mnie tak powinno być. Myślałem, że masz na mysli jakieś zjeżdzanie motocyklem z lewej strony pasa czy coś.

przy intensywnych opadach takie rzeczy się zdarzają. Zwłaszcza jak to jest przystanek i autobusy robią dół.
Przy wierzbnie jak autobusy sobie mają koniec trasy to nie przejedziesz tym pasem osobówką takie doły są porobione.

Mając odrobinę RiGcZu nie #!$%@? się przy chodniku bez chwili zastanowienia.
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem


@hpiotrekh: Wiem - pytałeś mnie co widzisz na filmiku.

przy intensywnych opadach takie rzeczy się zdarzają


Przy nietypowych. Bardzo nietypowych. Ale tam jest zbudowany basen, a nie nadmiar wody od nietypowego napływu wody.

takie doły są porobione


A o czym piszę?
;>

Mając odrobinę RiGcZu nie #!$%@? się


Przecież pisałem, że na filmiku są dwie sprawy, ale ludzie widzą tylko jedną.
;>>>
  • Odpowiedz
Ale tam jest zbudowany basen, a nie nadmiar wody od nietypowego napływu wody.


@ConanLibrarian: ale generalnie nie trzeba być einsteinem, żeby wiedzieć że nie należy #!$%@?ć przy przystanku jak pada, bo kałuże, mniejsze czy większe, robią się zawsze. każdy kto ma minimum oleju w głowie albo nie jest totalnym #!$%@?, zdaje sobie z czegoś takiego sprawę.
  • Odpowiedz
ale generalnie nie trzeba być einsteinem, żeby


@advert: Zauważyć, że na filmiku widać dwie sprawy, z których zauważyłeś tylko jedną.

Nie usiłuj mi wyjaśniać tego, o czym napisałem.
  • Odpowiedz
na filmiku widać dwie sprawy, z których zauważyłeś tylko jedną.


@ConanLibrarian: bo ta druga jest oczywistością i nie ma tak naprawdę znaczenia w tej sytuacji. Ty z kolei nie zauważyłeś trzeciej sprawy - że klimat mamy rozregulowany i przez niespodziewane zjawiska pogodowe mamy do czynienia ze ścianami deszczu, których żadna kanalizacja nie jest w stanie odprowadzić w minutę.
tylko że to też nie ma znaczenia, bo woda przy krawężnikach na przystankach
  • Odpowiedz
bo ta druga jest oczywistością


@advert: Tak? Otóż nie masz racji:

"no w sumie nic takiego oprócz chamstwa, więc chętnie bym się dowiedział co miałeś na mysli"

To jest dowód, że się mylisz.
Ale - paradoksalnie - przyznajesz mi rację, że ludzie nie reagują na to, choć powinni.

I po co ta dyskusja, skoro od początku mam rację?
:-)

że klimat mamy rozregulowany


I dlatego w takich miejscach woda zbiera się
  • Odpowiedz
@sidhellfire: >>> Mam herbatę. Zauważ, że proste zdanie wywołało u sprawnych umysłowo zwarcie mózgów - usiłują mi wmówić rzeczy, których nie napisałem, usiłują napisać mi to, co już napisałem na samym początku.

Normalni tak nie reagują...

Ty też masz problem z tym, że na filmie widać dwie ważne rzeczy, ale ludzie widzą zazwyczaj tylko jedną z nich?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@ConanLibrarian: ty masz problem ze sobą. Starasz się zabłysnąć i nadajesz sztucznie wagę problemowi, który tak na prawdę jest urojony, bo nie ma technologii drenażu, który w trakcie takiej ulewy zapobiegałby powstawaniu kałuży w takich miejscach. Tzn są możliwe do opracowania i wdrożenia. Nazywa się to fachowo marnowaniem funduszy publicznych.

I przestań rozmywać temat wpisu #!$%@? typowego Janusza. Nie zabłyśniesz już bardziej.
  • Odpowiedz
Starasz się zabłysnąć


@sidhellfire: Jesteś upośledzony. Napisałem coś, na czym poległeś:
===
ConanLibrarian 3 godz. temu0
@londynskibusinessman: Tak, na gifie widać dwie paskudne sprawy. Z tym, że ludzie widzą zazwyczaj tylko jedną.
===

I teraz usiłujesz dorobić do tego jakąś ideologię, że gdzieś się o coś staram. Napisz, że nie rozumiesz, albo że masz odmienne zdanie, lub po prostu idź sobie na spacer - chyba że czujesz przymus zaatakowania mnie
  • Odpowiedz