Wpis z mikrobloga

@kipowrot: Chcę coś starego z okrągłą lampą, naked, w sumie tyle z wymagań. Co do wagi to przesiadka na gladiusa to był szok, ale i tak prowadzi się o niebo lepiej niż moja 125 jest stabilny przy wolnej jeździe, tylko v2 trochę narwista w porównaniu do 1 gara
@Afera_zbozowa: niezły przeskok, na pewno sie przygotuj, że urwie Ci ryja. Osobiście mając 15k to szukałbym już czegoś na wtrysku, szkoda czasu na synchro gaznikow itd itp. Ja swojego Bandita sprzedałem po pół roku, mi osobiście trochę nie podszedł jeśli chodzi o komfort jazdy no i spalanie ok 10l.

@Bachal: z tym ciężarem to zależy. Ja się przerzucałem z 270kg na Bandita więc dla mnie był lekki. Sam też musisz
@Afera_zbozowa: Kup coś mniejszego, 1200 zje Cię na śniadanie po 125ccm. Nie chodzi już o samą wagę moto, czy hamulce. To jest ogólnie rzecz ujmując bardzo fajna maszyna, tylko...widzisz, on stojąc na jałowym biegu produkuje już więcej momentu, niż Twoja 125 miała w ogóle. B1200 dostał przydomek "lokomotywa" nie bez powodu, ten motocykl z niskich obrotów i w średnim zakresie wyrywa ręce ze stawów, fakt że w górnym zakresie czuć, że