Wpis z mikrobloga

@morti92: Są super jeśli akurat do Twojego paczkomatu nie wozi kurier, który ma tendencję do otwierania paczek i wyciągania pojedynczych przedmiotów (zdarzyło mi się już 3 razy z 3 różnych sklepów, więc nie podejrzewam, że wszyscy chcieli mnie oszukać) xD
@polisz_kieubasa: kiedy masz alkohol, albo ważysz jakieś warzywa/owoce lub niedajboże coś źle skasujesz to musisz czekać na obsługę, aż podejdzie i zweryfikuje oraz naprawi, a wystarczy, że ona jest zajęta i pomaga innej osobie to czas leci, a ty tylko stoisz i czekasz, a jak jeszcze ktoś inny ma problem i zdarzy się, że jest bliżej pracownika, to ten czas się wydłuża. Jak robię tygodniowe zakupy to nigdy w samoobsługową kasę
kiedy masz alkohol, albo ważysz jakieś warzywa/owoce lub niedajboże coś źle skasujesz to musisz czekać na obsługę, aż podejdzie i zweryfikuje


@SiDi: przy ważeniu warzyw i owoców nie ma żadnej weryfikacji

Jak robię tygodniowe zakupy to nigdy w samoobsługową kasę się nie ustawiam (...) Samoobsługowe są idealne na małe zakupy, kilka produktów.

No one po to powstały :D Dlatego też mają dość małe pojemniki na zakupy, jak ktoś kupuje dużo to
@polisz_kieubasa: Paczkomaty są boskie, szczególnie te darmowe w Allegro Smart, ale jak już porównujesz do kas samoobsługowych, to dla mnie cudowną rzeczą jest skanowanie towaru w trakcie zakupów, czyli Tesco Scan & Shop. Mogę sobie od razu wkładać do plecaka, a przy kasie nie muszę nic wykładać i stoję 30 s, żeby tylko zapłacić. Na bieżąco widzę kwotę, czy mi rabaty wchodzą itd. Niestety Tesco wynosi się z Polski, a nie