Wpis z mikrobloga

@astri - powiedz proszę jak przeżyłeś dzisiejszy odcinek? :D Ja po nim widzę w sens w określeniu mitoman, jedyne co myślałem, to co on #!$%@?, jezu, jezu, wybiela się, robi się na zbawcę biednego narodu, 700 rodzin mieszka w tych domach! 700!!!!!! Czyli za tyle 1 364 300 zł sprzedał projektów :D po opłaceniu podatków vatu i dochodowego z samych projektów powinno zostać około 800k zł! Mało? xD Nagrywanie na YT daje po 80k rocznie, więc kasa jest OK.

Nie zrozumiałem kto z kim nie chciał pracować, czy Paweł z innymi czy inni z Pawłem, przypominam że Paweł pracował z mitomanem głównie jako jego pomocnik. Przychylam się do opinii w poprzednich komentarzach że czas Wiktora powoli dobiega końca, wydaje mi się, że Łukasz wie że to nie jest beton jak Kawa i ma świadomość tego że z czasem będzie się go musiał pozbyć.

Zastanawiam się na tym skąd on bierze jakieś negatywne komentarze/sugestie o których mówi w filmach? Przecież w komentarzach nie ma nic oprócz ochów i achów na jego temat.

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
  • 9
@sskowron: Bo liczy, że ludzie mu napiszą w komentarzach, żeby się nie przejmował negatywami, bo on i tak robi "dobrą robotę". Tu komentarz, tam komentarz i robi się ruch pod filmami, a to powoduje, że jest lepiej pozycjonowany na yt
@sskowron: ba 750 rodzin mieszka! on myśli, że jak sprzedał projekt to ktoś ten dom wybudował, w to nie wierzę, miał dwa konkursy budowy za friko SSO więc ludzie kupowali jak kupon w totka, a może wylosuje zatem nawet jak z 200 osób kupiło tylko dlatego to nie jest wcale powiedziane, że wybudowali, jemu w jego słowa nie wierzę jak mówi, że te domy budują, oddają i mieszkają, to skuteczny sprzedawca,
@astri: no ale marketingowo to brzmi dobrze, 750 domów;-) i tylko o to chodzi. W sumie to też ciekawe, że jeden dom robią 5-6 tygodni, a w roku stawiają 4 domy, to co przez resztę czasu się dzieje poza grabieniem działki szefa? Nie żebym komuś biznes układał ale wydaje mi się, że kasa z YT wypełnia lukę + jakieś fuszki to tu to tam.
Zarządzanie materiałem no widać, że kuleje, ale
pamiętaj, że ma skuteczną bajerę i wmawia ludziom, że są negatywne komentarze podczas gdy zdrowo myślący człowiek przejrzy komentarze i powie - #!$%@? przecież nikt nic złego mu nie pisze, gdzie on to widzi, co on #!$%@?, zaszczepia w ludziach myśl, że go hejtują a przecież on czyni samo dobro, pamiętam początkowe jego filmy, komentarze były wyłączone bo taki wrażliwiec był, mordy też długo nie pokazywał


@astri: kurcze, sam byłem zapalonym
@sskowron: ja też go od początku śledziłem jak to robi i jest spoko pokazane ale ile można to samo pokazywać, sam się zastanawiam aby taki dom na sprzedaż wybudować i po odliczeniu wszystkich kosztów, papierologii, narzędzie, podatków i jednego pracownika to mogę na czysto mieć 25-30K zł a wiadomo, że on taki dom potrafi zbudować w miesiąc a jeszcze jak mówi, że gdzieś w Polsce za budowę wołają 70-80K (w co