Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zauważyłem paru mirków którzy się jarają #starcitizen . Mam parę pytań.

Jak myślicie, kiedy gra będzie gotowa na "publikację"? Tak aby była sensowna liczba systemów gwiezdnych, działające mechaniki, brak bugów i sensowna wydajność. Na razie wciąż mamy alfę (do 5? lat) i z tego co widziałem to nie prędko nawet betę zobaczymy.

Wiadomo kiedy Squadron 42 ma wyjść? Też będzie alfa/beta/gamma czy od razu wersja "do grania"?
  • 5
@JanKremovski: optymista, dopiero co zmienili kolejny raz model lotu, pvp leży od 3.5, nie ma co robić od 3.3-3.4, naprawili ai i zniszczyli pvp, auto gimbale i brak jakiegokolwiek pomyslu na balans. Handel jako tako działa. W ciągu 3 lat to może wyjdzie squadron i od niego zależeć będzie przyszłość sc.
kiedy gra będzie gotowa na "publikację"?


@menmikimen: Gra już jest gotowa pod publikację tylko ich priorytety są takie: content + content + content i na końcu łatanie bugów. Teraz chcą zbudować bazę gry a za łatanie ton bugów chcą się zabrać w fazie beta. Gra ma być przeogromna więc to potrwa jeszcze kilka lat, chyba że Chris Roberts zostanie #!$%@? ze stanowiska a jego funkcję przejmie ktoś kto obetnie 60% obietnic
@Red_u: I oby tak się nie stało i udało się zrealizować jego wizje gry, czekałem na podobną gre 30 lat, to mogę poczekać i kolejne 8 lat, przecież na emeryturce nie mam zamiaru łowić ryb nad stawami, tylko zostać gwiezdnym piratem który rabuje caterpillarary, a po udanej akcji wraca z ekipa na flaszkę do grim hex