Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pazdzioch999: miałem HTC Desire Z, kupiłem go dla klawiatury, a potem w 99% pisałem z użyciem t9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) to był jedyny telefon, jaki znałem, na którym smsy pisało (oczywiście na dotykowym) się nie pełną klawiaturą qwerty, tylko klawiaturą numeryczną jak w starych komórkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba dzięki temu w miarę bezboleśnie przeżyłem przesiadkę na ekran dotykowy, bo wcześniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ChadimusPrzegrywus: @lewymaro: też go miałam, po 3 miesiącach użytkowania wpadł mi do wody, jak dobrze, że wtedy można było wyjąć baterię z telefonu. Szybka wizyta w serwisie na czyszczenie i wszystko wróciło do normy. Do póki po 4 miesiącach pod ekranem nie zaczęły się pojawiać drobinki, ale podziałał jeszcze dwa lata. Wtedy wysiadł mu ekran na amen

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: #!$%@? co za gówno to było też moje pierwsze z andkiem tyle co ja to flashowalem to masakra. Czasami nawet jak z kumplami na mieście byłem to jak tylko się na xda pojawiał nowy custom to ściągałem i czasami nie działała kamera czasami wgl nie działał. A czasami np nie mogłem dzwonić ale wszystko inne działało XD wypuścili telefon bez GPU idioci