Wpis z mikrobloga

Chcialem zrobic jakies mini zakupy w Tesco Express.

Ochroniarz na wejsciu (ktory mial nalozona nieprawidlowo maseczke, nos odkryty) powiedzial ze musze miec maseczke zeby wejsc xD

Zalozylem wiec maseczke, wchodze i co widze? Pracownicy Tesco w sklepie nie nosza maseczek xD x2

Otaczaja mnie debile z podwojnymi standardami.

Niezla komedia.

#leicester #uk #takaprawda #bekazpodludzi #fucklogic #koronawirus
  • 55
przestań się kompromitować xD


@asd23434asd: a to dlatego usunales swoja wczesniejsza odpowiedz :D? Odpowiesz mi na pytanie czy jestes kolejnym domoroslym szpecjalista z danymi z instytutu ze srodka dupy?
Praktycznie wszyscy którzy przeszli Covid informują, że po 2 tygodniach problemy sprawiało im wejście na 1 piętro po schodach a niepokojąco często skany wskazują uszkodzenia serca podobne do zawałów.


@Wujek_Fester: dziwne, miałem i nie stwierdziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie twierdzi, że da się go wyeliminować całkowicie, chodzi o minimalizowanie ryzyka zakażenia.


@Wujek_Fester: to może wspierać zdrowy styl życia..? ( ͡° ͜ʖ ͡
Serio ? Masz excela, sam sobie wygeneruj wykres :


@Wujek_Fester: No ale tu dochodzi jeszcze faktor ile faktycznie bylo prawdziwych zgonow spowodowanych powiklaniami covida a w ilu przypadkach poprostu wpisano covid nawet tego nie weryfikujac. Tego to sie raczej nie dowiemy.
dziwne, miałem i nie stwierdziłem


@sorek: Miałeś bo Ci się wydawało czy miałeś konkretny test ? Moja mama miała najgorszą grypę w życiu w lutym, też myślała że to korona, testy pokazały że jednak nie.
@Wujek_Fester: miałem, kolega też miał miał testy nawet 5x w ciągu miesiąca i dopiero ostani pokazał że go nie ma.

Generalnie - covid to wielka ściema i kraje które nie wprowadziły restrykcji radzą sobie równie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te maseczki miałyby sens z 2 miesiące temu nie teraz xD