Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spoxman: Phillips. Rozmazane mi zdjęcie bardzo wyszło.
@Tonjuralas: Moje dziecko póki co co najwyżej skopie swoją mamę po brzuchu :)
@Papasanbaba: Tak też podejrzewałem, że naprawa absolutnie się nie opłaca
  • Odpowiedz
@spoxman: ale żeś mi piniondz uratował, kupiłem tydzień temu 'biurowego' soniacza 40" za 380zł żeby sobie pograć z ludźmi w JackBoxy czy inne Switche i ma kilka białych plam i jedną czarną - to sprawdziłem że problem z zakurzoną folią dyfuzyjną. Z uwagi na to sprzedają jako klasę B-, a takie z rysami na matrycy to już po 9 stówek albo i kafla chodzą XD
Życzta mi szczęścia z rozbieraniem, żeby
  • Odpowiedz
@3diX: jak tam, próbowałeś coś z tym robić? U mnie po rozebraniu i obmacaniu wszystkich odpadły jeszcze ze 4, wszystkie poszły na poxipol bo kropelka nie chciała chwycić, no i się trzyma póki co :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soho: hej, jeszcze sie za to nie zabralem i w sumie nie mam zamiaru w najblizszej chwili. Obawiam sie ze cos pojdzie nie tak a nie usmiecha mi sie w tej chwili kupowac nowego TV :). Trudno bylo? Efekt zadowalajacy?
  • Odpowiedz
@3diX: samo rozbieranie to z 30 minut, ale zależy pewnie od modelu i tego jak mocno zatrzaski siedzą. U mnie wszystko ładnie odeszło, klejenie to kolejne pół godziny, sprawdzenie czy soczewki dobrze siedzą i zostawienie na noc żeby zaschło porządnie. Kleiłem poxipolem, jak się odkleją znów od temperatury to poszukam czego innego, no ale nie widać żadnych skaz :P
  • Odpowiedz
@3diX: a dziękować, powodzenia ze swoim, warto naprawiać sprzęt jeżeli tylko jest taka możliwość ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Soho: Dzieki. Mysle, ze po prostu nadejdzie taki dzien jak wyskoczy jeszcze kilka takich bombli to dopiero wtedy pojawi sie "iskra" i to zrobie. Lenistwo chyba bierze gore...
  • Odpowiedz