Wpis z mikrobloga

Widziałem że dzisiaj jest rezerwacja na tylko jedną noc, z soboty na niedzielę.
Cóż to może być? Impreza. Wróciłem jakieś 30 minut temu. Ja schodami, 5 imprezowiczów windą.
Zapytałem ich jak się ładowali do lokalu czy sobie robią jaja.
Wyszedł jakiś młody chłopak co podobno wynajął, pogadałem z nim, mają być cicho.
Na pytanie czy mówiła mu właścicielka o zakazie imprez (i ew. sąsiedzie co wzywa policję).
"No tak, zakaz imprez, ale my tylko pijemy, i wychodzimy do klubu o 22".
No kur#a.

Jeśli chodzi o zapewnienia że będą cicho i teraz, to już dwa razy wydarli się chórem.
To jest tragedia.

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 14
@Soyerski: Normalnie bym wezwał gdyby nie to że tym razem się udało dogadać. Chłopak wydawał się sensowny, no i poza tymi okrzykami są cicho. Jak nie muszę, to nie wzywam policji.
Z tym że zazwyczaj muszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ostatni telefon na 112? Poniedziałek.
Potem się goście zmienili na jakąś rodzinkę której dałem wskazówkę jak w ogóle wejść do lokalu i też poinstruowałem że cienkie ściany,
@daox: Nie zgodzę się. Miarka dawno się już przebrała, jestem w trakcie opróżniania/remontowania innego mieszkania. Nie mam zamiaru tu tkwić dłużej niż do momentu ostatniego przetarcia okien po remoncie.

Ale to też absurd. Podsumujmy. "Mieszkaniec musi się wyprowadzić bo lokale obok wynajmują się dla turystów i imprezowiczów.".
To jednak boli że nie można napisać "Nie można w tym bloku wynajmować krótkoterminowo, ponieważ nie wszyscy mieszkańcy się na to zgodzili."

No i
Jasak - @daox: Nie zgodzę się. Miarka dawno się już przebrała, jestem w trakcie opróż...

źródło: comment_1596311211Dn7EIY98SR9UocVGT3QyGJ.jpg

Pobierz
@Jasak: jak tak czytam sobie te twoje wpisy, to współczuję Ci bardzo. Dobrze że masz coś w zanadrzu i niebawem się z tego burdelu wyniesiesz. Tak z ciekawości - nie mogę znaleźć nigdzie dokładniej informacji, gdzie konkretnie w centrum jest taki syf?
Ja to bym chyba się rzucił z tego budynku, bo bym nie wytrzymał tam psychicznie.
@daox: To się rozumiemy. Ja tylko chcę zaznaczyć że można to wiedzieć, uciekać a i tak trafisz. A nie jesteśmy Bezosami żeby kupować mieszkanie co miesiąc.

@falwack: Nie ma znaczenia, centrum jest całe w wynajmie. Jedyna nadzieja to blok ala wilczy szaniec gdzie nawet jak ci sztanga upada to sąsiad nie słyszy.
No i to nie tylko Warszawa, w Krakowie maja to samo jak nie gorzej, i każde większe miasto
@majkel_bialkov: 112 przyjmuje zawsze bez marudzenia z jednym wyjątkiem. Raz Pani odebrała i wdała się ze mną w dyskusję że "może nie wiedzą że są głośno", szkoda gadać.
Policja przyjeżdza zawsze dość szybko, i nigdy nie bagatelizują sprawy. Na te wiele wezwań raz wystawili mandat, reszta to pouczenia lub ultimatum "przyjedziemy dzisiaj jeszcze raz to mandat". Raz Pani policjant stwierdziła że "na tą chwilę nie stwierdzam zakłócania spokoju", wtedy wdałem się