Wpis z mikrobloga

  • 1292
Jedziemy z #rozowypasek nad morze! A co w tym niezwykłego? Jedziemy rowerami, przez całą Polskę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaczęliśmy w sobotę z Tarnowa, a pierwszy przystanek mamy w Kielcach ( ) według Google Maps, pokonaliśmy około 120 km, po drodze zwiedziliśmy kilka miejscowości. Teraz czas na dalszą trasę - z Kielc do Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze. Miłego dnia!

#chwalesie #roweremprzezpolske #rower #podroze #podrozujzwykopem
  • 85
  • Odpowiedz
  • 26
@kamyk_ żeby bać się jeździć rowerem wystarczy mieć trochę kilometrów zrobione oraz widzieć jak się idioci na drogach zachowują. Więcej pokory, bo jak ci wymusi pierwszeństwo jakiś sebek to się nawet nie będziesz spodziewać.

@Inispirion szerokości! Daj znać po ilu dniach dupa i nadgarstki będą piekły :D
  • Odpowiedz
@Inispirion: to pewnie wy wczoraj jechaliście drogą obok siebie, a na moje trąbnienie pokazałeś mi faka :) ciakawe czy przyjemnie jechało się za odpalajacym spryskiwacze samochodem
  • Odpowiedz
@Inispirion: Sam starowałem dwa tygodnie temu z Krakowa wzdłuż Wisły do Bałtyku i dojechaliśmy zgodnie z planem w tydzień, także nic tylko życzyć powodzenia i twardego tyłka bo to najbardziej doskwiera( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz