Wpis z mikrobloga

Jedziemy z #rozowypasek nad morze! A co w tym niezwykłego? Jedziemy rowerami, przez całą Polskę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaczęliśmy w sobotę z Tarnowa, a pierwszy przystanek mamy w Kielcach ( ) według Google Maps, pokonaliśmy około 120 km, po drodze zwiedziliśmy kilka miejscowości. Teraz czas na dalszą trasę - z Kielc do Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło dobrze. Miłego dnia!

#chwalesie #roweremprzezpolske #rower #podroze #podrozujzwykopem
  • 85
le trzeba czasu jeździć zeby sie do takiej formy doprowadzić zeby po polowie dnia takiej jazdy nie zejsc i nie powiedziec #!$%@? juz mam dość, nie czuje nóg?


@monarchista: Wbrew pozorom to nie dużo. Rower kondycyjnie nie jest wybitnie wymagający. Oczywiście kiedy interesuje Cię dystans, a nie ciśnięcie wysokiej średniej prędkości.

Pamiętać trzeba o dwóch rzeczach:
1. Głowa - ludzie, którzy rzadko się ruszają myślą, że jeśli ktoś mocno ciśnie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Inispirion: to pewnie wy wczoraj jechaliście drogą obok siebie, a na moje trąbnienie pokazałeś mi faka :) ciakawe czy przyjemnie jechało się za odpalajacym spryskiwacze samochodem
@32cm:

Jeżdżenie obok siebie nie jest zabronione. Warto być na bieżąco z przepisami zanim się kogoś obtrąbi.
@Inispirion Powodzenia! Mam kilka pytań bo sam dużo jeżdżę na rowerze (bardziej klimaty MTB) z różowym i planujemy podobny trip ( ͡º ͜ʖ͡º). Na jakim sprzęcie podróżujecie? Czy jakoś wcześniej się przygotowywaliście kondycyjnie do takiej podróży? Marzy mi się taki tripek ( ʖ̯)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Inispirion: szacunek i pozdrowienia z Tomaszowa! Jestem teraz nad morzem i widzę dużo ścieżek i wieeelu rowerzystów, gdybałem nie dalej jak wczoraj, by zrobić podobną wycieczkę rowerową w przyszłym roku ^_^
nie jestem znowu jakis początkujący ale kupiłem rower crossowy i często sie łapie na tym, ze wolałbym szose : ( pewnie spora różnica. te cienkie oponki. Na crossie czasem asfalt jest taki klejący, ze z górki sie zwalnia x)


@monarchista: Ja też crossowym jeżdżę. Celem dla mnie było zawsze zmęczenie się, a na moim trzymając średnią w okolicach 25kmh+ jestem w stanie ten cel osiągnąć :D
Trzeba sobie zadać pytanie po