Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Relewantna: pare linijek i już #!$%@? znalazlem. Podawanie że chorzy mają choroby współistniejące nie znaczy że mieli nadciśnienie i korona ich zabila. To znaczy np szpiczak w stanie terminalnym lub jakiś nowotwór trzustki (ten kaliber jednej lub kilku chorób) plus wiek 79 sredni i korona byla przy okazji, nikt nie probuje nawet oceniac czy miala na cos wplyw.

Masa starszych ludzi po 80 ma np nowotwór jelita grubego i nawet się
@DunningKruger: u mnie w rodzinnym mniejszym miescie liczba zarażonych też jest mniejsza, chyba nie ma w tym nic dziwnego. Mało ludzi przyjezdza, bo nie mają po co, więc jest i mniej zakażeń. Podejrzewam, ze w Niemczech jest tak samo. Czytam, jak ludzie ciezko przechodzą to cholerstwo i jak pozniej mają uszkodzone płuca i jakoś wierzyć mi się nie chce, że wszyscy z nich to żule. Tym bardziej, że niektórzy z nich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Relewantna: prawdziwa liczba zmarłych jesli już to jest duzo nizsza.

To że ludzie w różnym wieku to "ciężko przechodzą" to zupełnie odrębna sprawa. Dzieje się tak samo jak w przypadku grypy. Podam Ci mechanizm jak ja to przechorowalem w lutym.

Bylem u znajomych i zarazilem się (oni od klientki z Włoch). Raz że mutacja byla wtedy prawdopodobnie groźniejsza, dwa że bylo chlodniej znacznie na dworze. I teraz tak. Gdyby bylo lato