Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć! Jestem przed wyborem studiów. Muszę iść na studia zaoczne ze względu na pieniądze. Mam zamiar wyjechać do innego miasta i skupić się głównie na jakiejś pracy, która będzie dla mnie odpowiednia. Po przemyśleniach doszedłem do wniosku że najlepszym wyborem będą dla mnie kierunki takie jak zarządzanie i psychologia. Nie mam konkretnych planów co do siebie, jak widzę sie za parę lat, bo to wszystko się ciągle zmienia jednak chce pójść i chociaż spróbować. Wybrałem te kierunki, bo są najbliższe moim zainteresowaniom i myślę że nie miałbym z nimi problemu. Wiem że to zależy od osoby ale nie jestem w stanie zadecydować który kierunek wybrać. Czy moglibyście opisać poszczególny kierunek, jak ktoś z was studiował lub słyszał opinie na temat danego kierunku lub który wy byście wybrali. Będę ogromnie wdzięczny!
Psychologie wybrałbym w #swps

#studia #studbaza #zarzadzanie #psycholgia #uczelnia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f29620565ae7239fe3d42b9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Jeśli mielibyście wybrać te dwa kierunki, który byście wybrali

  • Psychologia 54.3% (38)
  • Zarządzanie 38.6% (27)
  • To zależy (napisz w kom) 7.1% (5)

Oddanych głosów: 70

  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania zarządzanie studiowałem. Znaczy licencjat z tego robiłem a potem magisterskie z ekonomii a że było łatwo to dorzuciłem licencjat z informatyki
Trzeba przyznać że same pierdoły się tam uczyłem, mala część kadry była nowoczesna i uczyła ciekawych rzeczy

Za to żona jest po psychologii, ale społecznej a nie klinicznej.
Tylko że my kończyliśmy dawno, ponad 15 lat temu.
Jedno powiem, ładniejsze laski były na psychologii;)