Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? Mirki już nie wiem co robić. W listopadzie urodziła mi się ukochana córeczka. Bardzo długo staraliśmy się więc jest to dar od Boga. Generalnie wychowuje się super. Wiadomo, nieprzespane noce itd ale bardzo ją kocham. Ostatnio zamiast normalnego gównochleba zjadła przez przypadek chleb pełnoziarnisty i bardzo jej zasmakował. Po jakimś czasie postanowiłem porozmawiać z różową żeby może ograniczyć jej te serki homogenizowane, Danio i inne badziewia i postarać się dawać jej w miarę zdrowe jedzenie żeby wyrabiać u maluszka zdrowe nawyki. Zaznaczyłem że jak nie będzie jej smakowało to wiadomo że nic na siłę ale delikatnie do zupki może makaron pełnoziarnisty, mniej cukru itd. Różowa tak na mnie wyskoczyła że byłem w szoku. Że mam nie przesadzać, że to dziecko i że będzie jadło to co ona będzie chciała. Tłumaczyłem że to że nas wychowano na gównianym jedzeniu to nie znaczy że nasz największy skarb, naszą córeczkę mamy tak wychować. Tłumaczyłem że nasz kot je jedzenie zdrowe Animonda i dlaczego nasze dziecko miałoby nie spróbować jeść zdrowo, choć trochę. Ona to wzięła chyba za punkt honoru i odnoszę wrażenie że od dziś będzie dawała jej tylko serki Danio z chlebem tostowym :( Wiadomo że je też mleko modyfikowane ale ona stara się jej dawać go co raz mniej, zmieniając na takie gówna. Nie mam siły się z nią kłócić i tłumaczyć że to tylko dla jej dobra. Dla jasności, nie chodzi o super fit dietę pudełkową tylko o zmianę chlebka na zdrowszy czy makaronu na lepszy. Jakieś pomysły? Jak ją przekonać? Mnie już witki opadają :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2c63a665ae7239fe3d484e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 2