Wpis z mikrobloga

@akimbo: chwila przeglądania neta i można powiedzieć, że na przykład rozwija kulturę, pisząc prozę; dodatkowo, angażowała się społecznie.
Myślę, że dla jednostki to jest skuteczna forma przeciągania liny na rzecz rozwoju Polski, a mogła siedzieć, płodzić dzieci i pobierać 500+ - widzisz dostatecznie różnicę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@akimbo: chwila przeglądania neta i można powiedzieć, że na przykład rozwija kulturę, pisząc prozę; dodatkowo, angażowała się społecznie.

Myślę, że dla jednostki to jest skuteczna forma przeciągania liny na rzecz rozwoju Polski, a mogła siedzieć, płodzić dzieci i pobierać 500+ - widzisz dostatecznie różnicę?

@92feliks: hahaha. Proza na pewno wykarmi społeczeństwo. Nie neguje kultury ale porównywanie pisania książek do rozwoju społecznego nie ma sensu. Dodatkowo angażuje się społecznie - w
  • Odpowiedz
  • 545
@akimbo typie, ja np wcale się z Gretkowską nie zgadzam, ale doceniam to, co robi, a o czym pisze @92feliks
Angażowała się politycznie, kiedyś była chyba liderem jakiegoś ruchu na rzecz praw kobiet, czy w ogóle to była chyba partia polityczna. Nikt nie twierdzi, że "napisała jakąś książkę i jest ekspertem od wszystkiego". Ale ma jakieś poglądy, którymi się dzieli. Na tym polega demokracja i tak działa dojrzałe społeczeństwo - wymieniamy nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Majku_: ona się nie dzieli poglądami. Swoje uważa za jedyne słuszne. Co do wódy ma oczywiście rację. Ale wyśmiewanie tradycji chrześcijańskiej nawet nie w kontekście wiary ale tego co robili dla kultury na całym świecie nie przystoi.
  • Odpowiedz
  • 92
@akimbo wyśmiewa bardziej hipokryzję społeczeństwa "chrześcijańskiego". Ostatni ślub Kurskiego świetnie pokazuje hipokryzję w Kościele.

Świat obecnie światopoglądowo stoi na głowie. W jednej części świata, m.in. w Polsce w natarciu są skrajnie prawicowe działania, odmawia się człowieczeństwa ludziom lgbt, pojawia się prawicowa cenzura. A w innej części świata lewicowe ruchu atakują - murzyński kryminalista pod wpływem narkotyków umiera podczas zatrzymania i ktoś nakręca z tego ogromne protesty, wzniecając niepokoje społeczne, silna jest również
  • Odpowiedz
ona się nie dzieli poglądami. Swoje uważa za jedyne słuszne. Co do wódy ma oczywiście rację. Ale wyśmiewanie tradycji chrześcijańskiej nawet nie w kontekście wiary ale tego co robili dla kultury na całym świecie nie przystoi.


@akimbo: Dlaczego nie przystoi? Czy uważasz własne poglądy za jedynie słuszne, czyli robisz dokładnie to samo co zarzucasz Gretkowskiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majku_: dokładnie. Pytanie komu na tym najbardziej zależy. Ja niestety nie wiem. Ale pewnie gdzieś są inspiratorzy takich podziałów.
  • Odpowiedz