Wpis z mikrobloga

@akimbo nie wiem kto, za cienki w uszach jestem, by wiedzieć takie rzeczy, a w teorie spiskowe się nie bawię. Może być tak, że to się samo nakręca nikt tym nie steruje. Ale póki lewicowa cenzura trwa z dala od mojego kraju, to niespecjalnie mnie to martwi.

Bardzo martwi mnie jednak, że w Polsce tzw. "prawica" zawłaszcza przestrzeń publiczną, mając na ustach tak wzniosłe słowa jak patriotyzm, miłość do ojczyzny i braterstwo.
@Kempes ma racje ze wiekszosc zyje historia,religia I woda. Zamiast isc do przodu zmieniac na lepsze, to zyja urazami z przeszlosci. Troche tak ze przydal by sie psycholog aby pogodzic sie z "doswiadczeniami" z przeszlosci
@kcrgs: on też się przykłada do kultury - mogę się z nim nie zgadzać, ale nie mogę również negować jego wkładu w tworzenie kultury polskiej. Kultury nie tworzy się, orząc pole, wylewając żelazo w hucie, kupując rzeczy w sklepie czy siedząc na dupsku
@Kempes: Ja tam się zgadzam - już chce mi się rzygać za każdym razem jak ktoś wyciera sobie mordę religią jednocześnie namawiając do agresji skierowanej w konkretną grupę. Historię mamy trudną - to jasne, ale nie wiem, czy całoroczna masturbacja do przekroju wszystkich porażek ma jakiś sens. A wóda to wiadomo, sport narodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)