Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o wysyłaniu zgłoszeń na stopagresjidrogowej filmów z nagranymi kierowcami korzystającymi z telefonu podczas jazdy. Wjazd "pod" zakaz (z premedytacją). Nadgorliwość czy postawa obywatelska?
Co z parkowaniem na trawnikach, chodnikach (w nieprawidłowy sposób), skrzyżowaniach itp.

#prawojazdy #samochod #auto #auta #jedzbezpiecznie #przepisy #policja #bagiety #stopcham #polskiedrogi #drogi #janusz #wykroczenie #wykroczenia #kulturajazdy #motoryzacja #bezpieczenstwo #prawodrogowe #mandat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2fad230010a81b084b3f31
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 17
@daox: i bardzo dobrze. nie widzę żadnego powodu, by nie zaakceptować, jak ktoś pisze z jakimś problemem, czy to wyboru studiów, czy innym. A ty może poradzisz sobie z przebrnięciem tych 20 wyznań dziennie nie tracąc wartościowego contentu xD
@daox: to jeszcze dodam, że nie dalej jak miesiąc temu, miałem inny zarzut (niesłuszny, bo dotyczył okresu zanim zostałem modkiem), że jakaś różowa żaliła się, że dodaje "baity" wg niej, a nie przepuszczono jej ważnego pytania o studia. Więc elo, ile mirków, tyle poglądów.
OP: @Singularity00: No widzisz, ja nie robię tego dla pieniędzy tylko już mam dość patrzenia na to co niektórzy odwalają na drogach. Czasem jak nie jadę samochodem, a jestem na rowerze i proszę jak człowiek, kulturalnie żeby wyprzedzali jak ludzie z min. 1 m odstępu to w blisko 100% przypadków dostaje jakieś pyskówki, pytanie o problem, a ile cm od krawężnika mam jechać. Jak jadę samochodem i widzę jak notorycznie
a jestem na rowerze i proszę jak człowiek, kulturalnie żeby wyprzedzali jak ludzie z min. 1 m odstępu to w blisko 100% przypadków dostaje jakieś pyskówki,


@AnonimoweMirkoWyznania: i co w tym dziwnego... przeszkadzasz ludziom w normalnej jeździe, rzadko kiedy jest na tyle miejsca by wyprzedzić zgodnie z kodeksem a ile można jechać 40km/h za rowerem.
No ale rowerzyści mając szerokie chodniki obok gdzie by nikomu nie przeszkadzali wolą tarasować jezdnie bo
OP: @Singularity00: No tak kierowcy tacy święci. Twój pierwszy argument bardzo łatwo obalić. Cała rzesza kierowców pomimo tego, że ma masę miejsca na wyprzedzanie (nic nie jedzie z przeciwnego kierunku) to i tak nie wyprzedza przepisowo. Jeśli nie potrafią kierownicą skręcić parę stopni w lewo żeby odjechać dalej to co to za kierowcy. Kiedy jest podwójna linia ciągła i nic nie jedzie z przeciwka to wyprzedzają na gazetę żeby nie
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zamierzam Cię do niczego przekonywać bo to jest z góry skazany temat na porażkę.. i działa to w drugą stronę.

Nigdzie nie napisałem, że kierowcy są święci, a tylko, że doskonale ich rozumiem.

Narażają życie innych byle by (o zgrozo!) nie złamać przepisów


bo za to łatwo wyłapać mandat i nie dziwię się ludziom że z głupoty rowerzystów nie zamierzają ryzykować mandatu i punktów.

by poczekać te kilka/kilkanaście sekund