Wpis z mikrobloga

Chciałbym otworzyc wlasna firme pioraca dywany meble i tapicerke samochodowa zeby chociaz troche dorobic do pracy w #januszex. Ktos z was sie tym zajmuje i udzieli kilka rad ? W jaki sposob najlepiej sie zareklamowac ? Jak na razie wypralem tylko to co mialem w domu chociaz meble i dywany nie byly bardzo brudne to efekt byl zadowalajacy i sam nie wiem czy to juz pora by móc robic to za pieniadze obawiam sie ze spotka mnie cos co mnie przerosnie. Jesli zajmujecie sie tym lub znacie kogos to podzielcie sie tym w komentarzu reklama wycena uslug itp. #autodetailing #firma #wlasnybiznes
  • 8
@hiimxen: Wymyślasz jakąś nazwę, zakładasz fanpage na facebooku, możesz też założyć profil firmowy w Googlu. To są darmowe reklamy a dużo ludzi przez to Cię znajdzie.
Zrób sobie wizytówki ewentualnie małe ulotki tak żebyś mógł rozdawać po znajomych albo Twoi znajomi mogli rozdać. Tak samo jeśli chcesz troszkę zainwestować to możesz uderzyć do lokalnej agencji reklamowej która Ci zrobi kampanię ulotkową.

Wycena usług to tutaj zależy od Twojego lokalnego rynku. Zainteresuj
@cranberry250: mysle o firmie na start czyli brak zusu do udokumentowanych bodajze 1000 zl dochodow. Lub wlasna dzialalnosc ale wtedy odpadnie mi zus bo pracuje na umowie o prace i zaplace cos okolo 300 pare zlotych za samo zdrowotne
@hiimxen: Ja nie oferuję usług. Ja zaopatruje firmy w chemię i akcesoria ;) Moi partnerzy mają różne modele biznesowe, ale pranie dywanu u klienta jest problematyczne i o ile pranie mebli u klienta jest normalne to pranie dywanów raczej odbywa się tak jak wspomniałeś. Zabierasz do siebie albo klient Ci przywozi, pierzesz i albo odwozisz albo klient sobie odbiera. Na pewno możliwość odbioru i odwiezienia przez Ciebie to plus dla klienta
@hiimxen: Jeśli chcesz wchodzić w samochody to przygotuj się do oferowania usług kompleksowo. Klienci często chcą żebyś też ogarnął deskę rozdzielczą, nie raz jest skóra, o którą trzeba zadbać w odpowiedni sposób a czyszczenie wnętrz aut to dobra sprawa i jest tego dużo. Pytanie też czy masz warunki tzn garaż ogrzewany z miejscem na to żeby Ci auto klienta stało i schło ;)