Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że nie ma ofert pracy, firmy #!$%@? przez pandemię, a na jesień wróci część obostrzeń, handel znowu jebnie fikołka i spadnie na łeb, a ja dalej będę miał problem, żeby znaleźć robotę spoko, bo tę złapałem tymczasowo na czas wirusa.

A tymczasem te zera podniosły sobie pensje...przecież to jest jakiś dramat
#pracbaza
  • 95
@Wilczek03 na rynku pracy jest #!$%@? od 5 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) ba teraz jest nawet lepiej bo pokazało się więcej ofert do gówno pracy typu żabka itp. Jeszcze rok temu wołali sobie doświadczenia na takie stanowisko teraz wołaja kogokolwiek. A na poważniejsze stanowiska zawsze była #!$%@? z grzybnia. Jak oni chcieli na stanowisko biletera w muzeum śląskim xD list motywacyjny i wyższe wykształcenie. No ja #!$%@?
@Wilczek03 Skoro tak widzisz polakow za granica, to masz bardzo waski swiatopoglad.
Mieszkam z niebieskim w NASZYM domu i dzielimy go z dwójką dzieci, ok, wziety na kredyt ale 'tylko' 15 lat. Jezdzimy Fordem z 2017 kupionym za gotowke. Chodziny do restauracji i zamawiamy zarcie na wynos rowniez, nie jemy jakis odpadkow ze smietnikow. I to wszystko z jednej pensji opie, bo ja trzy lata studiowalam (wiec pracowalam part time i nie
@Wilczek03 mam tak samo zrezygnowałem z jednej rpacy Spedycja obecnie odbylem z 8-10 rozmów o prace to proponowali mi ze w 2 mnie zatrudnia ale wynagrodzenie na poziomie 2200-2300.
@Szczodry_Pazdzioch: Bo nie jesteście u siebie. Nie wiem gdzie jesteś, ale w Niemczech czuć to najbardziej. Holandia to patologia pod względem pracy i agencji. Wszyscy myślą że ichniejsze magazyny to jakaś super opcja, a tak naprawdę to jeden wielki syf. Już wolę w Polsce robić z Polakami, niż za granicą. Tu przynajmniej każdy robi vy robotę zrobić, tam patrzą jak komuś podłożyć nogę, żeby dostać stały kontrakt. No i niepotrzebnie #!$%@?ą.
@proceduralne: Z ciekawości da się obecnie ogarnac prace z sensownym mieszkaniem? Bo niestety większość ofert to nadal głównie drogi pokój z dzielona łazienką/kuchnia. Ciezko dokopać się do czegoś gdzie nawet w wyższej cenie można żyć jak człowiek tzn 2 pokoje +kuchnia +łazienka?
@Wilczek03 wyjeżdżaj z tego kraju jak najprędzej. W tym kraju nie ma warunków na rozwój ani na dobre zarobki, jedyne co tutaj można osiągnąć to zarobić wystarczająco żeby mieć co do gęby włożyć. Jak masz okazję to uciekaj póki możesz
Więc hajs się zgadza. Po prostu mierze znacznie wyżej niż powinienem, może stąd mam szczęście do pracy. Mimo wszystko "nie jestem u siebie".


@Szczodry_Pazdzioch: No i gratz. Też w Niemczech byłem, trochę zarobiłem, później wyleciałem i poznałem swoją drogę. Śmieje się obecnie z Niemców i ich Reichu. Brak tam szczęścia, widzę ich w tych bmw i mercach, ale zadko który z nich jest uśmiechnięty czy szczęśliwy. Ja natomiast wróciłem do pl,
@Wilczek03: z kryzysem covidowym jest ten problem, że jest wszędzie :D ucieczka za granicę problemu nie rozwiązuje, bo tam też jest kryzys i masa ludzi traci pracę. Nie ma roboty dla tubylców, więc tym bardziej dla imigrantów nie będzie.

PiS teraz największy gnój przepycha bo najbliższe wybory za trzy lata, czyli daleko. Do tego czasu wszyscy pozapominają. A zwłaszcza ci co na PiS głosują.