Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@spidero:

czasem sie zastanawiam czy nie nie jakies zarzutki i czy to swiat zwiariowal czy ja jestem #!$%@? :)

Niestety zwariował, mirku. Dla tych z dobrym angielskim polecam kanał New Discourses na Youtube oraz stronę o tym samym tytule. Jak i wszelkie wywiady z James Lindsay, który z wykształcenia jest matematykiem i rozłożył na czynniki pierwsze całą tą zjeboideologię.
Ja pier... Nawet nie wiedziałem ile rzeczy spier#$%łem jako inż. przez ostatnie 25 lat pracy. Debil jestem bo jak miało być równo to dzieliłem przez 2 a nie przez 1,829268292682927
@tari: A potem płacz: "gdzie ci mężczyźni z dobrym wykształceniem/pracą" :(

No nie ma, bo zabroniono im studiować ze względu na rzekomo nieodpowiednią płeć. Na studia przyjmowano studentów mniej kompetentnych, za to posiadających uprzywilejowaną płeć.
W kwestii tej uczelnii działa ta sama zasada wolności gospodarczej.


@przegrywam_przez_miasto: Nie działa, bo to jest finansowane odgórnie przez pieniądze z UE. Gdyby jakaś uczelnia wolała ponosić z własnej kieszeni straty, ale żeby tylko jakieś kobiety u nich studiowały, to wtedy byłaby ta wolność gospodarcza.
@tari skontaktuj się z jakimiś ludźmi z telewizji albo innego serwisu internetowego (najlepiej prze email). Wyślij regulamin, wskaż punkt. Napisz że łamie konstytucję (artykuł 33.). Powiedz, że przez to ty jesteś dyskryminowany bo masz mniejsze szanse.

Sam nic nie zdziałasz. Bez mediów w tym kraju jest gównorząd, a nie praworządność. Napisz, a jak będzie afera to może w końcu coś zmienią. Samemu się nie opłaca wydawać hajs na prawników czy czas marnować.