Wpis z mikrobloga

Panowie, garść faktów na dziś. Po pierwsze - Hansi Flick. Nie chcę tutaj znów wygłaszać peanów na jego cześć, nie chcę tutaj wygłaszać znów tych samych frazesów, ale to jak ten facet redefiniował na nowo zespół Bayernu zasługuje na najwyższy laur. Pozwolę sobie przypomnieć w jakich okolicznościach przychodził Flick na Allianz Arenę. Bayern to była wtedy drużyna wypalona, Bayern to wtedy była drużyna skłócona z zarządem, Bayern to była drużyna w wewnętrznym konflikcie, można tutaj wymieniać wiele negatywnych czynników. Natomiast to wszystko puentuje jego warsztat, to jak Flick poukładał na nowo ten klub, odrzucił gdzieś na bok te wszystkie animozje pomiędzy zawodnikami, stworzył podwaliny pod ten dzisiejszy sukces jakim jest awans do finału. Trzymajmy się faktów - Niewielu z nas tutaj wróżyło taki sukces Bayernowi. Ile było narzekań na brak wzmocnień, na skąpstwo Karla Heinza Rummeniegge? To pokazuje jak kluczowy w dzisiejszym futbolu jest ten aspekt mentalny.
Po drugie - Robert Lewandowski. Ja myślę, że on jest dzisiaj na tym etapie świadomości własnej klasy i pragnienia ugrania czegoś wielkiego, że jego forma w tej chwili ociera się o ideał. To jest w dzisiejszych realiach piłkarz niezbędny w tej układance. To jak on dzisiaj absorbował obrońców Lyonu, To jak on dzisiaj pracował dla drużyny zasługuję na jedynkę w niemieckim Kickerze. Ja się cieszę, że przyszło mi żyć w czasach wielkiego polskiego piłkarza, bo umówmy się - Bez Roberta Bayern nie byłby teraz tu gdzie jest.
Jeśli chodzi o Lyon, to myślę, że ci chłopcy wszystkich nas dzisiaj pozytywnie zaskoczyli, ja generalnie obawiałem się jednostronnego widowiska jak to miało miejsce wczoraj, natomiast drużyna Rudiego Garcii wyszła na plac gry bez żadnych kompleksów, bez strachu przed rywalem, wyglądała dobrze motorycznie, miała kilka sytuacji na uzyskanie prowadzenia, pozwolę sobie na stwierdzenie, że gdyby Lyon otworzył ten wynik to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej.
#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy #heheszki
Zdziszko - Panowie, garść faktów na dziś. Po pierwsze - Hansi Flick. Nie chcę tutaj z...

źródło: comment_1597870006dyugfky0tPSGekPaSr3cxD.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Ale Mati pozwól, że się wtrące... To co mówisz oczywiście jest prawdą. W takich chwilach przypomina się legendarny Bajern Jupa Hejnkesa i to, jaki wpływ ten fantastyczny trener miał na Polaka. To on nauczył Roberta grać tyłem do bramki- na początku Lewy denerwował się, bo jak każdy yyy napastnik chciałby strzelać przede wszystkim bramki. Jednak po czasie zrozumiał, że bycie piłkarzem kompletnym polega na ciągłej nauce nowych rzeczy. Druga sprawa
KRZYSZTOFDZONGUN - @Zdziszko: Ale Mati pozwól, że się wtrące... To co mówisz oczywiśc...

źródło: comment_1597870318FU8zA6ilBu484tfmtJMnJE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Poczekaj, bo wy mówicie, że Lewandowski to najlepszy polski napastnik. No dobrze, ale skąd on się w tych Niemczech wziął? Co? Ale nie, Romek, poczekaj, bo Ty myślisz, że to w Bundeslidze się tego nauczył. Ja zawsze będę powtarzał, że polska piłka produkuje najlepszych napastników. Od kiedy ja jestem prezesem to i Niezgoda, i Brożek, i Gytkajer, i Świerczok. Przecież Świerczok wrócił gdzie? Do Piasta. A czemu on tu wrócił
allocer - @Zdziszko: Poczekaj, bo wy mówicie, że Lewandowski to najlepszy polski napa...

źródło: comment_1597870348ev2U7f5FBTTkvqnLi5KcgG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

Mati, no ja powiem tak... Gnabry się przejechał po Lyonie jak Wehrmacht w 1940, tak? No wprasował ich w asfalt tak, że jak wtedy majom Niemcy autostradę do Paryża, tak? Co mówisz Romek? Jak to nie po drodze? Że niby atakowali od strony Belgii?! Romek, ty mnie historii i wojskowości nie ucz, bo gdy ty się nieudolnie uczyłeś do matury to ja w ramach treningu na obozie przygotowawczym w Hutniku
a.....1 - @Zdziszko: 

Mati, no ja powiem tak... Gnabry się przejechał po Lyonie ja...

źródło: comment_15978703417ZCcYLEA1ABWb0fLJ9IhDz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

- No i Bayern w finale. Ale Lyon ładnie, co nie Karol?

- Tak, dobrze się zaprezentowali.

- Szkoda, że się nie awansowali do finału i to kosztem Niemców, bo mimo wszystko boli, że drużyna z kraju z taką historią wchodzi do finału. Ja mam szwagra z Niemiec i on sam mówi, że zawsze jak Niemcy odnoszą sukces to stają się tak butni, że od razu chcieliby granice poszerzać. Jak
pawelososo - @Zdziszko: 

- No i Bayern w finale. Ale Lyon ładnie, co nie Karol?

...

źródło: comment_1597870379zz1Y7Q2xUpmDcRKr1KYMgm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Występ Lewandowskiego dzisiaj był jak bitki mojej pierwszej żony. Każdy zachwalał, bo jak się je skrytykowało, to było wielkie larum. Po prostu dzisiaj Robert zagrał słabo. Co z tego, że strzelił gola? Dawid Janczyk też strzelił, a teraz strzela butelkę o butelkę. Może oszczędzał formę na lizbońskie tango z Anną, u której chętnie zamówiłbym usługi. Niekoniecznie dietetyczne. Jeszcze ten Lyon. Chyba coś Francuzi dodają do tych swoich rogalików, które zresztą
p.....t - @Zdziszko: Występ Lewandowskiego dzisiaj był jak bitki mojej pierwszej żony...

źródło: comment_1597870430fVzHB2wAMsmHomnRmvvOdV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

No i co Romeczku? Gdzie ta twoja Serie A? Co? Barcelona gra w Hiszpanii? No może i tak, ale to dzisiej Bayern pokazał siłę niemieckiej piłki, tak? Zgadzam się z tym, co powiedział Mati i myślę, że należy im się nasz respekt oraz szacunek za to co zaprezentowali na bojisku, tak? Barcelona dzisiaj okropna i cierpiała, ale nie było tego co mówił Schwarzeneger "no pain no game", chociaż no game
TMCB - @Zdziszko: 


No i co Romeczku? Gdzie ta twoja Serie A? Co? Barcelona gra w...

źródło: comment_15978704404IVj0p8BSb09Ia293qUIvr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

Panowie, jedna rzecz. Tyle się mówi, że eee Ekstraklasa to dno i że PZPN nic nie robi, nie robi... A jak popatrzymy na ten mecz Bayern - Lyon, to z jednej strony mamy Roberta, a z drugiej Marczello. Panowie, ja dobrze pamiętam jak on zbierał doświadczenie we Wiśle Płock. To jak to jest, że z tej ligi wychodzą piłkarze światowej klasy? Robert widzimy... eee Legia, Znicz, Lech... co takiego Tomeczku?
a.....1 - @Zdziszko: 

Panowie, jedna rzecz. Tyle się mówi, że eee Ekstraklasa to d...

źródło: comment_1597870527s2J0begXHjwdT6dp0jdJQw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Ja chcę powiedzieć jedną rzecz. Jest 93 minuta a co robi Bayern, który wygrywa 3:0? Oni dalej atakują, jest wrzytka chyba KimiCHa do Lewandoskiego i oni dalej atakują. To co zrobił Flick w Bayernie to jest coś niebywałego. To jak oni są głodni, jak duszą, jak są wybiegani, jak doskakują, jacy są ruchliwi - no ja przyznam szczerze, że takiego Bayernu nie pamiętam nawet za Juppa Hejnkesa, kiedy wygrywali potrójny
d.....t - @Zdziszko: Ja chcę powiedzieć jedną rzecz. Jest 93 minuta a co robi Bayern,...

źródło: comment_1597870675wKr7FcZvX0XcdYIzCLk0cc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

Panowie ja wam powiem szczerze że ja już nie mogę słuchać tych wypowiedzi, tych analiz że Lyon do starty bramki grał świetnie potem ich zjadła presja ,że młody niedoświadczony zespół,że świetnie przygotowani ale czegoś nie wytrzymują mentalnie.No ludzie kochani mentalnie to może nie wytrzymać dziennikarz kanału sportowego ,prowadzący hejt
park gdzie dzwoniący zadają ciężkie pytania a nie profesjonalny piłkarz zarabiający ogromne pieniądze,
otoczony sztabem psychologów sportowych.Juz naprawdę nie mogę tego
ekjrwhrkjew - @Zdziszko: 

Panowie ja wam powiem szczerze że ja już nie mogę słucha...

źródło: comment_1597870706dwrRqS4NNUrq6zTt5vZTvl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: @KRZYSZTOF_DZONG_UN: @allocer: @aut91: @pawelososo: @TMCB:

Panowie wszedłem tutaj sobie bo ktoś podrzucił mi link na twiterze i już naprawdę mi się nie chce dyskutować z wami. Przy trzydziestu latach mojej pracy, co się tutaj wypisuje na mój temat, to powiem wam że szkoda mojego czasu i nie chce się do tego nawet odnosić. Raz się już do tego odniosłem i zakończyłem temat. Słuchajcie dajmy sobie
petarda - @Zdziszko: @KRZYSZTOFDZONGUN: @allocer: @aut91: @pawelososo: @TMCB:

Pano...

źródło: comment_1597870852yPTAGSu7HMUGq0T9Aji4Tz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aut91: Panowie wyście mnie tutej zaprosili żeby podyskutować rzeczowo a ja ciągle słysze Bayern to, Bayern tamto... Myśmy ten mecz przecież wszyscy wi?... widzieli. Ja muszę wam powiedzieć, że skład tego finału to znałem już w marcu. Ale co się śmiejecie?! To naprawdę nie trzeba być dziennikarzem, nie trzeba jezdzić na te wszystkie mecze, żeby takie rzeczy wie?...wiedzieć. Ale co polskie drużyny?! Polskie drużyny dopiero zaczynają eliminacje. Panowie bo już znów
Zdziszko - @aut91: Panowie wyście mnie tutej zaprosili żeby podyskutować rzeczowo a j...

źródło: comment_1597870878BxGpNOzeIrnX6kWtqu5gCH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Świetnie, że coraz więcej osób dołącza się do zabawy ;) @pawelososo Twój Zarzeczny zajebisty, widać, że go oglądałeś godzinami. To też pokazuje, że praktycznie każdy może być cenionym dziennikarzem w Polsce. Wystarczy oglądać piłkę albo chociaż dobrze zmyślać. Pozdrówki dla wszystkich!
  • Odpowiedz