Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem jarania się jakimiś FC Barcelonami, Realami, Manchesterami, Juventusami... Tylko #esktraklasa się liczy! A to pie*dolenie, że słaba liga, że słabo w pucharach... no i co z tego?!?! To są nasze drużyny, z naszych miast i dla nas są najlepsze na świecie. To tak jakbyś nie chciał wyrwać najlepszej laski w mieście i uprawiać z nią seksu, bo wolisz sobie pooglądać w telewizorze modelki z innych krajów... No można, ale nie udaj że nie jesteś ciotą i przegrywem. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma oczyma, takie są fakty. Jutro wraca najlepsza liga swiata, wszystkie inne rozgrywki odchodzą na plan dalszy. #pilkanozna #mecz #premierleague #seriea #laliga #bundesliga
zafrasowany - Nigdy nie rozumiałem jarania się jakimiś FC Barcelonami, Realami, Manch...

źródło: comment_1597927705PyxCE9XhzRpTLieqj8ZNMQ.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zafrasowany: najlepsi są tacy co całe życie kibicują jakiemuś klubowi z europejskiego top, a nigdy nie byli i nie będą na żadnym meczu. Aż mi się przypomniało jak Barcelona grała gościnie z Lechią i jak ich idol Messi ich zlał i czym prędzej #!$%@?ł do szatni żeby nie patrzeć na te polskie gęby xd