Wpis z mikrobloga

@czochram_macoche: Miałem to samo. Słuchawki do uszu i muzyka na full to jedna z opcji. Możesz zwrócić im uwagę, ale jak znam życie, to każą ci #!$%@?ć. U mnie było tak, że stary ruchał matkę na wersalce obok, ich głowy były jakieś 20 cm od mojej, strasznie dziwne uczucie, szczególnie że robił to zawsze po pijaku, byłem wtedy małym dzieciakiem i jedyne co mogłem to nakryć się kołdrą na głowę i
@Wygramitak:

byłem wtedy małym dzieciakiem i jedyne co mogłem to nakryć się kołdrą na głowę i wsadzić sobie palce do uszu, żeby nie słyszeć tego całego mlaskania


Najwiekszy blackpill to posiadanie starej dajacej sie boltzowac przy wlasnym synu obcemu gachowi,tylko dlatego ze ten jest wzrostakiem.Uwagi jakie kierowalem do niej i jej gacha byly wysmiewane przez fagasa lub konczylo sie to jego oburzeniem.Potem napakowalem na silowni i pare razy go zdominowalem np.pyrgnieciem,popchnieciem
Miałem to samo. Słuchawki do uszu i muzyka na full to jedna z opcji. Możesz zwrócić im uwagę, ale jak znam życie, to każą ci #!$%@?ć. U mnie było tak, że stary ruchał matkę na wersalce obok, ich głowy były jakieś 20 cm od mojej, strasznie dziwne uczucie, szczególnie że robił to zawsze po pijaku, byłem wtedy małym dzieciakiem i jedyne co mogłem to nakryć się kołdrą na głowę i wsadzić sobie
@Miler111111: nie umiem, po co
@tmp1: nie podgladam, sciany z regipsu,wszystko slychac,sasiedzi mogli uslyszec
@Przegrywiusz: jestes obrzydliiwy
@JestemPrzegrany: dokladnie tak jak mowisz qmplu........ja tak musze zyc................ to nie jest smieszne........................
@Anonymous123232: po co, fuuu to nie jest normalen
@Spierniczony: przeciez nic nie robilem.....
@Dibhala: ojciec by mnei z domu wyrzucil jakbym takie cos odwalil........ jeszcze bym uszkodzil kaloryfer i woda by wyleciala....... a on ma