Wpis z mikrobloga

Ale wpadłem na genialny pomysł. W którymś miesiącu jak będę miał odłożone trochę siana to wezme sobie 2-3 dni wolne kiedy będzie padał deszcz. Wsiądę w pociąg i będę jeździł sobie pociągami cały czas po Polsce całe 2-3 dni. Ale nie żeby coś tam zobaczyć bo takie wycieczki do różnych miast też będę robił ale tak po prostu żeby przejechać się tak. Marzy mi się też kiedyś wycieczka koleją transsyberyjską przez całą Rosję najlepiej. Kocham jeździć pociągami a jak jest deszcz i śnieg dookoła a w pociągu ciepło to mnie ciary przechodzą. Takie piękne uczucie. Nie każdy jest w stanie ten stan odczuwać a ja to kocham. Kocham ogólnie deszcz też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zobaczyłem dzisiaj w gorących z rana to zdjęcie to mnie takie ciary przeszły że szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #czujedobrzeczlowiek #kolej
P.....z - Ale wpadłem na genialny pomysł. W którymś miesiącu jak będę miał odłożone t...

źródło: comment_159834617756ADjctn1eDVZXb2X3VVHa.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz Ostatnio jakiś typek bił rekord w liczbie km przejechanych na bilecie dobowym i dostał jakieś gadżety z Kolei Mazowieckich. Może zainteresuje się jaki jest rekord na bilecie weekendowym albo tygodniowym
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Kup sobie bilet w wagonie sypialnym (takim starej daty). Wtdy twojej podróży klimatu doda fakt, że wagon ogrzewany jest piecem na węgiel ;] Jechałem takim w lutym i jak konduktor napalił, to nie dało się wysiedzieć w przedziale.
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz nie wiem co jest w pociągach, ale też uwielbiam nimi jeździć. Nawet jak gdzieś widzę pociąg to od razu ciepłej w sercu się robi () powodzenia !
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz:
Czuję to samo i wybieram się w taką podróż jak już będzie plucha i zawierucha pod koniec września. Polecam TLK WETLINA (zwana też padliną), jest unikatowa, dlaczego:

-z centralnej Polski (stacja początkowa to Poznań Główny) docierasz w 14h w totalne wypiździejewo - Łupków, na granicy Beskidu Niskiego i Bieszczad, granica ze Słowacją, totalna dziura, chyba najmniejsza
miejscowość, do której dojeżdża TLK.
-jedziesz cholerne 900km i docierasz do nikąd XD, po
  • Odpowiedz