Wpis z mikrobloga

Czy kroki z bachaty lub salsy nadają się do wykorzystania w klubie? Dodam, że chodzi o kluby gdzie puszczają dużo reggaetonu, ewentualnie jakiś latino trap,, czasem coś powolniejszego? Czy lepiej od razu uczyć się samego reggeatonu (solo spoko, ale nie widzę tego do tańca w parze) A salsa to nadaje się tylko na typowe salsoteki? A może jakiś inny styl jest lepszy. Pozwolę sobie zawołać @Nxtp bo widzę, że siedzisz w temacie.

#bachata #salsa #reggaeton #latino #taniec #imprezy #clubbing #kluby #naukatanca
  • 6
  • Odpowiedz
@goldboy: Bachata, Jeśli chodzi o pary, costam da się wykombinować chociaż nie jestem fanem uczenia lasek w klubie bo przeważnie nie wiedza o co chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Solo jak znasz fajnie footworki to można zrobić cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bachata jest w założeniach debilnie prosta a co za tym idzie podatna na remixy, dla mnie masz stajla nawet ktoś #!$%@?
  • Odpowiedz
, Jeśli chodzi o pary, costam da się wykombinować chociaż nie jestem fanem uczenia lasek w klubie bo przeważnie nie wiedza o co chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Nxtp: a nie idzie jakoś jej poprowadzić prostymi krokami nawet gdy nie zna bachaty? ;p
  • Odpowiedz