Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak byłem w miejscach publicznych np.starówka i inne gdzie gromadzą się ludzie, to zauważyłem że przychodziły albo grupy dziewczyn albo mężczyzn. Mało grup mieszanych.
I czemu te grupy dziewczyn i facetów co przyszli osobno się nie poznają? Albo jedna grupa mężczyzn z inną? A można podejść do dziewczyn lub facetów i się poznać czy jest zakaz? Jeśli zakaz, to jak ludzie się poznają? A jak się ludzie rozmnażają jeśli jest zakaz rozmów i spotkań damsko-męskich?
#pytanie #przegryw #zwiazki #rozowepaski #polska #oswiadczenie #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f456d8fd2fae7594528527f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
Nie starają się zapoznać, bo może specjalnie wyszli posiedzieć do pubu tylko w damskim/męskim gronie? Mam dość dużą mieszaną grupę znajomych, ale też raz na jakiś czas umawiamy się dziewczynami, że wyjdziemy gdzieś same, żeby porozmawiać sobie w damskim towarzystwie na nasze tematy.
sd: Bo ludzie sie najczesciej poznaja w kontekstach a nie na ulicy. Panie poszły do jakiegoś baru czy klubu i to samo panowie a tam juz jest kontekst i wszyscy nastawienie na poznawanie nowych ludzi.
Podbijanie na ulicy jest obdarte z kontekstu więc jest znacznie trudniejsze a poza tym okryte pewnego rodzaju tabu

Jak to sobie wyobrażasz, że wszyscy ze wszystkimi nagle gadają? Czy może 1 koleś podbija do 1 laski
ZepsutaDziewczyna: Kolejny raz widzę ten post (lub identyczny styl). Oczywiście od jesieni będzie zakaz ze względu na koronawiruska. Pomijając covida to ciekawe pytanie i nie wiem dlaczego nie chcą się poznawać. Brakuje kogoś kto rozkręciłby towarzystwo do dyskusji i poznawania. Taki zapalnik od którego wszystko się zacznie. Ktoś kto powie "chodźcie z nami, pośmiejemy się".

Zaakceptował: sokytsinolop
ŚwieckaDziewczyna: @Wzgardzony: ale myślisz że jakby oni coś do tych dziewczyn to one by ich spławiły bo nie są modelami i znanymi aktorami?

@Wepalgumetypie: no można by je poznać, potem gdzieś razem chodzić, robić związki, seks. Nie sądzicie że to jest celowo tak robione żeby mężczyźni i kobiety byli coraz bardziej oderwani od siebie i się nie poznawali?

@qcrimson: w różnych miejscach to zaobserwowałem już od dłuższego czasu,