Wpis z mikrobloga

@nicky_santoro to jest spowodowane tym że najprawdopodobniej będzie wszędzie zdalne nauczanie. Wiele moich znajomych studentów zrezygnowało przez to ze studiów. W sumie to się pierwszaka nie dziwię zwłaszcza jeśli musieliby mieszkać w akademiku. Przecież to totalna strata kasy jak cię rektor wykopie z akademika bo zdalne i wypad. Już nie wspominając o studiach zaocznych że są stratą kasy przy nauczaniu zdalnym
@nicky_santoro: ja napisałem w tym roku maturę a od marca już pracuję praktycznie bez przerwy. Nie wiem po co mi studia ¯\_(ツ)_/¯ wole zdobywać doświadczenie zawodowe i uczyć się czegoś konkretnego. A nawet gdybym poszedł na studia to jestem pewny że bym ich nie skończył xd zwłaszcza że technikum ledwo przetrwałem.
Ja robie gap year tylko dlatego ze muszę napisać dwa przedmioty których nie mam a są mi potrzebne- plany życiowe się zmieniły xd
@nicky_santoro: Z tego co usłyszałem po znajomych to prawda, głównie przez młyn związany z covidem. Wolą sobie popracować i zarobić na przyszłość lub dopisać jakieś rozszerzenia (tak jak ja)