Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka wódka na #wesele ? Sam nie pijam, dlatego proszę o głos - smak/prestiż/wygląd butelki. #alkohol
Dziękuję.

Jaka wódka na wesele?

  • Biały Bocian 39.1% (348)
  • Żubrówka Biała 5.3% (47)
  • Pan Tadeusz 7.0% (62)
  • Jagiełło 1.1% (10)
  • Wyborowa 6.3% (56)
  • Finlandia 16.9% (151)
  • Stumbras 10.2% (91)
  • Stock 8.4% (75)
  • Inna - komentarz 5.7% (51)

Oddanych głosów: 891

  • 61
  • Odpowiedz
@Macieeeej:
W zależności od budżetu przeznaczonego na butelkę rozważyłbym Białego Bociana lub Stock'a.
Nie warto przepłacać za Finlandię. Żubrówki i Pana Tadeusza nie znoszę i tego nawet największemu wrogowi nie polecę.
  • Odpowiedz
@blackend: o stary, mam dokładnie taka sama opinie. Nie wiem, co trzeba mieć na bani, żeby kupić biała żubrówke... Już nie mówię tu o weselu, ale tak normalnie... Zaoszczędzisz te 3 złote, a męczysz się z tym gównem i zdychasz na drugi dzień...
  • Odpowiedz
@KrwawyBaron: moim zdaniem, biały Bocian jest przehajpowany trochę. Wcale nie jest jakąś wybitną wódką, ale ma oryginalną butelkę i dobrą nazwę jak na polskie warunki i kogos z marketingu powinni po stopach za to całować.
  • Odpowiedz
@OneMaanArmy: dokładnie! Kac po tym niesamowity.. Nawet do drinków się to bardzo nie nadaje..
Ja osobiście jestem zwolennikiem whisky i podobnych trunków niż samej wódki.. Ale z racji tego, że rodzinę mam taką, a nie inną to musiałbym pić to whisky sam :c
  • Odpowiedz
@blackend: no ja do tego stopnia pluje na wódkę, że wolę już pić samemu whisky, albo piwo. No chyba, że jest jakaś impreza typu wesele, no to wiadomo. Ale jakbym miał pić żubrówke, to już chyba wolałbym być trzezwy
  • Odpowiedz
@Macieeeej: u mnie była wyborowa i szczerze na polecam. Choć najlepsza wódka do spożywania na kieliszki to ta z ziemniaków - ze względu na zawartość skrobi która wchłania ślinę, przez co wódka nie pali w gardle. Może wiec coś właśnie ziemniaczanego?
Jak masz większy budżet to definitywnie pszeniczna Ostoya.
  • Odpowiedz