Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#agh #prz #studbaza
Myślicie, że jest sens iść na fizykę techniczną na AGH, a potem próbować się przepisać na infę stosowaną na tym samym wydziale, czy lepiej nie kombinować i iść na informatykę na Politechnice Rzeszowskiej? Fizyka wydaje się ciekawym kierunkiem, ale jednak skłaniałbym się bardziej ku programowaniu, pewnie też łatwiej znaleźć pracę w tym zawodzie. Jak wygląda przepisywanie się na AGH - trzeba mieć tyle punktów, ile było wymagane podczas rekrutacji na docelowy kierunek, czy wystarczy wysoka średnia i dobry humor dziekana? Liczyłem na infę stosowaną na UJ, jednak tegoroczne progi mnie zmiotły z planszy :c
  • 6
@Eeeeelo: aż chciało by się napisać: odsyłam do Regulaminu. Ale podpowiem Ci, nie trzeba mieć tyle punktów ile do rekturacji, żeby się przepisać zawsze wystarcza średnia i odrobienie zaległości będzie potrzebne
Ale podpowiem Ci, nie trzeba mieć tyle punktów ile do rekturacji, żeby się przepisać zawsze wystarcza średnia i odrobienie zaległości będzie potrzebne


@seba991: zależy od tego czy dziekan klepnie czy nie. na wydziale który znam akurat trzeba było mieć wystarczającą ilość punktów w rekrutacji.