Wpis z mikrobloga

@flumpy_bread:
Wierz w co chcesz, przecież nikt ci nie broni ani nic nie narzuca.
Ty słuchasz w Trójmieście, ja słucham co jeden piłkarz gada drugiemu, ani specjalnie nie zabiegam, o to żeby ktoś mi opowiadał te historie i niespecjalnie sie zmartwie jesli to jednak Ty będziesz miał racje, tylko zastanawiam się w takim razie czemu Stoki nie rozbił w Lubinie grupy bankietowej, ale może tez po prostu dojrzał jako trener do
@NaturalBornLeader: Dokładnie. W Niemczech to samo, niby Bundesliga na świeczniki, a tak na prawde ta cała liga to jedna wieka amatorka sterowana przez durnych trenerów. Jedynie co to maja kasę, ale poziom i ogólnie kształcenie młodzieży to jest żart. Dlatego Niemcy idą na dno piłki nożnej.
@NaturalBornLeader akurat z dryblingiem to ten fakt mnie #!$%@? najbardziej, ten aspekt już jest nawet gaszony w niższych ligach, sam lubię czasem poholowac piłkę dłużej, ale nie i #!$%@? źle robisz bo trza grać z pierwszej piłki/szybciej. Gdzie niekiedy można się pokusić o drybling, tym bardziej że widzisz jakiego miernote masz naprzeciwko.
@NaturalBornLeader jakbym czytał o Mroczkowskim, pod którego wodzą trenowałem jako szczyl, a który później trenował m.in. Widzew czy Sandecja. Ego w kosmosie, jak tylko nacisnąłeś na "odcisk" to szedłeś w odstawkę.

Na wigilii klubowej Widzewa, 2 lata temu, nie chciał usiąść obok osoby, z którą miał konflikt, wiecc zostawił wszystkich o wyszedł.

Jedyny plus to taki, że wierzył w młodych i nie było "zakazów" dryblowania itp.