Wpis z mikrobloga

@paw4da 200zł za wizytę daje zazwyczaj lekarzowi 40% utargu. Reszta idzie na właściciela placówki i utrzymanie. Trzech pacjentów na godzinę, wizyta 20min bo nawet jak pacjent wyjdzie po 5 to trzeba uzupełnić dokumentację. Więc specjalista bierze jakieś 240zł BRUTTO. Jak chcesz kogoś dissować to chociaż #!$%@? doczytaj, żeby to miało ręce i nogi.
  • Odpowiedz
@luxkms78 #!$%@? no nie wiem kto wie jak wygląda sytuacja w przychodni banda Mirków i ktoś piszący debilne artykuły czy ludzie faktycznie pracujący w przychodni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dr_Batman: no nie zesraj się, oj jaki biedny lekarz, musi zrobić dokumenty z których potem nie może skojarzyć faktów o co chodziło z pacjentem xD
Also ciekawe te twoje wyliczenia
  • Odpowiedz
@paw4da Jak widać dla kogoś kto nigdy nie słyszał o kosztach prowadzenia praktyki może być ciekawe. Nic dziwnego że w tym zapyziałym kraju ludzie myślą że nie płacą podatków i VATu.
  • Odpowiedz
@dr_Batman:

a spoko, czyli taki fryzjer nie ma do utrzymania placówki i nie musi sprzątać miejsca pracy po kliencie? I pewnie też nie odprowadza podatków? I jakoś nie kasuje mnie 800 zł za 20 minut strzyżenia xD. Wiec jak widać w strzyżeniu (z kasy) wciąż najlepsi są lekarze
  • Odpowiedz
@dr_Batman: wystarczy tylko zaorać wasze gównoargumenty i od razu słoma z butów wychodzi.

JAK ŚMIESZ PORÓWNYWAĆ MNIE WIELKĄ PANIĄ DOKTOR ZBAWICIELKĘ POLSKIEGO NARODU DO JAKIEGOŚ FRYZJERA


Do nich mam więcej szacunku, bo potrafią przyjąć klienta, zamiast organizować sesje telestrzyżenia, bo tak im wygodnie. Pluję na twoją arogancję.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka No tak trzeba być idiota żeby porównywać zawód który można wykonywać po kursie i zawodówce bez odpowiedzialności, do zawodu wymagającego 7 lat szkolenia gdzie odpowiedzialność jest najwyższa. To czyte fakty. Ja nie porównuję swojego zawodu do fizyków kwantowych budujących rakietę, bo mam rozum i godność człowieka. Ja pluje na ludzi jak ty do których fakty nie przemawiają. Nic dziwnego że w tym smutnym kraju rządzi PiS.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr_Batman: i co z tego że uczyłaś się milion lat i masz odpowiedzialność, to pozwala ci #!$%@?ć ludzi co zarabiają 10x mniej niż ty biorąc 200zl za 15 minut wizytę? To pozwala traktować innych jak śmiecia w gabinecie? Zesralas się i śmierdzi
  • Odpowiedz
@dr_Batman:

No ciekawe #!$%@?, strażak, zawodowy kierowca, tam w ogole nie ma żadnej odopowiedzialności za życie ludzkie co nie? Ich też zacznij oczerniać bo nie musieli skończyć jakichś 7letnich DARMOWYCH, fundowanych z moich podatków studiów. Robisz z siebie cierpiętnice, jakby ci ktoś z pistoletem przystawionym do łba kazał te zasrane studia kończyć. Nie rób z siebie ofiary.

PS. fizycy kwantowi raczej nie zajmują się budową rakiet.
  • Odpowiedz
@dr_Batman:

faktycznie, przypomniała mi się jedna sytuacja z czasów szkolnych. W gimnazjum miałem dwójkę dzieciaków, rodzeństwo. Chodzili w najbardziej poniszczonych ubraniach, jedli kanapki z mortadelą, nie było ich stać nawet na podręczniki. W końcu któraś z nauczycielek zapytała, czy ta trudna sytuacja wynika z tego że oboje rodzice są bezrobotni. Okazało się że są po prostu lekarzami i ze względu na koszty prowadzenia działalności, opłacenie gabinetu i wynajem lokalu dokładają miesięcznie
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka Nie robię z siebie ofiary, ja akurat zarabiam mnóstwo kasy (σ ͜ʖσ) ciężko sobie na to zapracowałam

Och mają dlatego służby mundurowe mają przywileje emerytalne. W żadnej z moich wypowiedzi nie żałowałam żadnej grupie zawodowej, uświadomiłam tylko że #!$%@? jak potłuczeni bez znajomości faktów. Ale widać pisowski troll pisowskim trollem
  • Odpowiedz
@dr_Batman:

I już musiałaś niepytana pochwalić się ile to ty nie zarabiasz. To skoro jest tak dobrze, to czemu kilka postów wyżej płakałaś ile to utargu nie #!$%@? na właściciela placówki, utrzymanie i jakieś inne wymyślone rzeczy. Myślałem, że jest u ciebie tak źle że z pojedynczej wizyty zarabiasz na czysto jakieś 7 złotych.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka Nie płakałam, pisałam że się mylisz i #!$%@? farmazony XD tak jak pisałam jak ktoś chce prowadzić dyskusje powinien chociaż jakieś fakty znać czego wam tutaj wybitnie brakuje. Następnym razem jak będziesz chciał komuś udowodnić ile zarabia lekarz specjalista będziesz mógł powiedzieć zgodnie z prawdą a nie #!$%@?ć jakieś głupoty jak kretyn rzucający liczby bez pokrycia XDDDD po za tym jako jedyna tu mogę wyrażać się ile zarabia lekarz bo najwyraźniej
  • Odpowiedz
@paw4da I nie, nikt mi nie dał nic za darmo. Żaby utrzymać się na studiach #!$%@? po nocy w kasynie, a rano szłam na zajęcia. Moi rodzice #!$%@? jak dziki żeby dać mi czynsz na pierwszych latach. Nie ma czegoś takiego jak darmowe studia. Moi rodzice płacą podatki, a potem kupowali mi książki. Darmowe studia mają Ukraińcy którzy dostają darmowy akademik i stypendium.
  • Odpowiedz
@dr_Batman:

A źle to było jak w państwowym szpitalu zarabiałam minimalna, więc dalej zachowuje prawo do narzekania.


Nie, nie zachowujesz bo to minimum jakie możesz zrobić dla tego kraju za otrzymanie darmowych, nieporównywalnie droższych od innych specjalistycznych studiów. Ja wiem, że wam doktorkom w ogóle marzy się prywatna praktyka i zwolnienie z podatków. Wtedy dalej kasowalibyście 300 zł za 5 minut, bo jak widać po twoich wypowiedziach macie się za jakichś
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka Ale z ciebie nie ogarnięty frustrat, napisałam że moi rodzice nie są lekarzami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak się z kimś kłócisz to chociaż czytaj co czyta. W którym miejscu na kogokolwiek pluję poza tobą? Cytat poproszę. To że Ukraińcy mają studia za darmo to fakt, nie płacą podatków na uczelnie wyższe, nie płacą za czesne, nie płacą za zakwaterowanie. Chcesz się zachowywac jak BLM? Fakty nie
  • Odpowiedz